‘Plui d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
Gaston Bogaert

'Pluie d’avril', a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 93/125.
Dim. 41 x 40 cm
SKU: 0503240439.
Categories: Grafiek, XXe eeuw.
Auction day: 6 March 2024 19:00
Catalogue #439
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Bogaert

  • #449
    Gaston Bogaert

    ‘L’Eveil’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 79/125.

    ‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449
    Gaston Bogaert

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00