Similar lots by type
-
#564H. Bettens
“De Neus”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“De Neus”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 80/120 -
#734Reis (?)
Twee gestileerde katten, Chinese inkt op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd ‘50 & ‘54.
Deux chats stylisés en encre de Chine sur papier. Illisiblement signé et daté ‘50 et ‘54.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 30/50 -
#404Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#464
“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
“Personnages dans un traîneau”. Dessin au crayon rehaussé de gouache. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 27,3 x 39,2 cmEstimate: € 100/200 -
#494
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onder.
“Composition”. Technique mixte sur papier. Illisiblement signé en bas à droite.No longer availableDim. 30 x 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#742Fernand Comhaire
“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Paysage rupestre avec écluse”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#379
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#592
“Geometrische compositie”. Olieverf op board. Gemonogrameerd ‘K.L’ voor Kurt Lewy en gedateerd ‘58.
“Composition géométrique”. Huile sur carton. Monogramme K.L. pour Kurt Lewy et daté ‘58.No longer availableDim. 29,5 x 23,5 cmEstimate: € 400/500 -
#89Donald Watson
“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#492
“Personage”. Aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd rechts onderaan.
“Personnage”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée en bas à droite.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 160/200 -
#739Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Liggend naakt”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 30/50 -
#534
“Compositie”. Aquarel op grijs papier. Gesigneerd ‘Anton Heyboer’.
“Composition”. Aquarelle sur papier gris. Signée Anton Heyboer.No longer availableDim. 73 x 61 cmEstimate: € 180/220 -
#24Aloys De LignièrePeriod: 1889 - 1965
“Portret van Herman Grieten”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’Herman Grieten”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 20 x 14 cmEstimate: € 30/50 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#709Herman GrietenPeriod: 1902 - 1969
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnages à la bruyère”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 32,5 x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#489
“Winters molenzicht”. Olieverf op karton. Onduidelijk gesigneerd.
“Moulin en hiver”. Huile sur carton. Illisiblement signé.No longer availableDim. 14,5 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#484
Een studie van een meisjesportret op papier en een bloemenstilleven op doek. Beide gemonogrameerd.
Etude d’un portrait de jeune fille sur papier et une nature morte aux fleurs sur toile. Signées.No longer availableDim. 34 x 25 & 75 x 60 cmEstimate: € 150/250 -
#554Ruvanti (Rudolf Vantilborgh)
“Oorlogsveteraan”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Vétéran de guerre”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#4Alphonse StengelinPeriod: 1852 - 1938
“Liggende koe”. Een steendruk. Gemonogrammeerd buiten de plaat.
“Vache couchée”. Lithographie. Monogrammée hors planche.No longer availableDim. 9 x 18 cmEstimate: € 30/50 -
#49
“Meisjes”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘76.
“Petites filles”. Fusain sur papier. Signé et daté ‘76.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#502
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Van Hecke Willem’
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Porte une signature “Van Hecke Willem”.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#456
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Miroir de valet avec cadre doré.No longer availableDim. Ø 38 cmEstimate: € 80/120 -
#308
Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
Aigle en bronze sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#317
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 boeken over musea. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Mooie serie, in-folio.
Nouvelles Editions Françaises, Paris. 4 livres sur des musées. Georges Boudaille. “Musée de l’Ermitage”, Lydie Huyghe. “Musée du Louvre, école française”, René Huyghe. “Musée du Louvre, écoles étrangères”. Jacques Foucart. “Musées de Hollande”. Belle série, in-folio.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#613
Een paar kindjes van zandsteen.
Une paire d’enfants en pierre de sable.No longer availableDim. 42 x 40 x 65 cmEstimate: € 460/480 -
#91Richard AuriliPeriod: 1813-1914
Een meisjesbuste van diverse soorten albast op grijs marmeren sokkel. Gesigneerd achteraan.
Buste de fille en albâtre de différentes couleurs sur socle en marbre gris. Signé au verso.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/240 -
#34
“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Roses”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#364Floris Jespers
“Duinlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux dunes”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#603
Een keizer en een keizerin van gesculpteerd massief ivoor. China, begin XXe eeuw.
Empereur et impératrice en ivoire sculpté. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 500/600 -
#353
Een messingen jachthoorn.
Cor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#670Ligne Roset
Een verstelbare designbank uit de jaren ‘90. Naar ontwerp van Christian Werner.
Canapé design “Prado” des années ‘90, réglable. D’après un modèle de Christian Werner.No longer availableDim. 80 x 170 cmEstimate: € 300/400 -
#758
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Gesloten mond. Blauwe paperweight-ogen. Originele kleding.
Poupée allemande ancienne à la tête en porcelaine avec épaules. Bouche fermée, yeux bleus “paper-weight”. Vêtements d’origine.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100/150 -
#544
“Kasura”. Gemengde techniek.
“Kasura”. Technique mixte.No longer availableDim. 49 x 38,5 cmEstimate: € 100/120