Other lots by Lladro
Other lots in this auction
-
#679
“Jongelingen op de kaai”. Pastel op papier. In de stijl van Van Mieghem.
“Jeunes hommes sur la quai”. Pastel sur papier. Dans le style de Van Mieghem.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#678
Oude pop met porseleinen hoofdje. Gemerkt in de hals.
Ancienne poupée à la tête en porcelaine. Marque sur la nuque.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#329
“Waterdraagster”. Een koperen beeld.
“Porteuse d’eau”. Sculpture en cuivre.No longer availableDim. h: 133 cmEstimate: € 200/300 -
#433
Brievenbakje versierd met een aquarel, gesigneerd en gedateerd Maastricht 1914.
Porte courrier décoré d’une aquarelle signée et datée Maestricht 1914.No longer availableDim. 50 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#451
Een staande Thaise Boeddha van brons.
Bouddha debout en bronze. Travail Thaï.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 350/550 -
#450
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Porte-manteau en bambou avec miroir et deux carreaux français.No longer availableDim. 197 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#290
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een ovale smaragd van ± 1,40 ct. en kleine smaragden en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,43 ct. Met certificaat.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’une émeraude ovale de ± 1,40 ct et de petits émeraudes et diamants ayant un poids total de ± 0,43 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 600/800 -
#694
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Faisans dorés”. Broderie chinoise sur soie.No longer availableDim. 34,5 x 57,5 cmEstimate: € 50/70 -
#715Willy Vandersteen
Lot albums “Suske en Wiske”, rode reeks, gekleurd. 50 stuks (daarin begrepen “De gekalibreerde kwibus”. Nummers tussen 91 (1969) en 143 (1973).
Lot d’albums “Suske en Wiske”, série rouge en couleurs. 50 pièces (y compris “De Gekalibreerde kwibus”. Numéros entre 91 (1969) et 143 (1973).No longer availableEstimate: € 50/80 -
#611
Guanyin op olifant, been/ivoor op houten skelet. Chinees werk
Guanyin sur un éléphant en os et ivoire sur squelette en bois. Travail chinois.No longer availableDim. H. 64 cmEstimate: € 300/400 -
#373Val Saint-Lambert
Rose vaas en een groene ronde asbak van geslepen kristal. Gemerkt.
Vase rose et cendrier vert en cristal taillé. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#141
“Hamlet”. Een bronzen beeldje met een ivoren schedeltje. Op onyxen voetstuk.
“Hamlet”. Statuette en bronze à la tête en ivoire. Sur base en onyx.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 140/180