Other lots by Van Paemel
-
#814Jules Van PaemelPeriod: 1896-1968
“Landschap met hoeve”. Een gewassen pentekening. Gesigneerd.
”Paysage et fermette”. Un lavis. Signé.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25/50 -
#364M. Van Paemel
“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘88.
”Nature morte”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘88.No longer availableDim. 69 x 54,5 cmEstimate: € 60/80
Similar lots by type
-
#512
“Deens landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage danois”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#389C. De Naeyer
“Straatzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur la rue”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#502
“Abstracte voorstelling van zeilmasten”. Gemengde techniek op papier.
“Représentation de mâts de voiliers”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 27 x 76 cmEstimate: € 80/120 -
#662Sandra Jayat
“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd
”Composition et figures”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 38 cmEstimate: € 120/140 -
#574
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200/250 -
#564
“Dansers”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Danseurs”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 200/250 -
#414Alice RymowicPeriod: °1907
“Stilleven met rozen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#49A. Stevens
“”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 44 cmEstimate: € 60/100 -
#645Poltromec, Milan
Design lounge chair “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Lounge chair design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 115 cmEstimate: € 300/500 -
#774Isidore OpsomerPeriod: Lier 1878 - Antwerpen 1967
“Meisje met hoed”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Jeune fille et chapeau”. Fusain sur papier. Signature.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 120/140 -
#579
“Parijs”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
”Paris”. Techniques mixtes. Signée.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 100/120 -
#646Poltromec, Milan
Design canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 160 x 100 cmEstimate: € 800/1000 -
#544
“Deftig koppel”. Aquarel en inkt op papier. Draagt handtekening.
”Couple chique”. Aquarelle et encre sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#819
Een divers lot posters uit het interbellum.
Un lot de posters, Interbellum.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 80/120 -
#552
“Figuren”. Houtskool op papier.
”Figures”. Fusain sur papier.No longer availableDim. 26 x 16 cmEstimate: € 120/200 -
#622Joe Van RossemPeriod: °1940
“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#582
“No 168”. Olieverf op doek. Achteraan toegeschreven: Wagemaker 1968.
”N° 168”. Huile sur toile. dédicace au dos: Wagemaker 1968.No longer availableDim. 69 x 101 cmEstimate: € 80/120 -
#569
“Max und Moritz”. Aquarel en gewassen pentekening naar Wilhelm Busch Draagt een handtekening.
”Max und Moritz”. Une aquarelle et dessin à la plume d’après Wilhelm Busch. Porte une signature.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#514
“Jonge vrouw”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.
”Jeune femme”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 57 x 46 cmEstimate: € 160/200 -
#562
“De Draagbare echtgenoot”. Gouache op papier. Draagt een handtekening.
”Le mari portable”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#509
“Abstracte compositie met engel”. Pastel op papier. Russische school. Draagt monogram. Met toeschrijving achteraan.
”Composition abstraite et ange”. Pastel sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme. Dédicace au dos.No longer availableDim. 45 x 29 cmEstimate: € 200/300 -
#584Arend Wolf
“Paarden”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Klein letsels.
”Chevaux”. Huile sur toile. Signée. Petits dégâts.No longer availableDim. 80 x 101cmEstimate: € 200/300 -
#409
“Stadszicht”. Aquarel op papier. Begin XXe eeuw.
“Vue de ville”. Aquarelle sur papier. Début XXe siècle.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 120/200 -
#559
“Vrouw uit de belle époque”. Gemengde techniek. Draagt een monogram.
”Femme de la Belle Epoque”. Techniques mixtes. Porte un monogramme.No longer availableDim. 12 x 16,5 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#56
Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.
Une table octogonal en chêne sculpté, style Renaissance.No longer availableDim. 75 cm Ø 68 cmEstimate: € 100/160 -
#171
Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.
Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#355
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,14 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 250/350 -
#706Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette en laine nouée main.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 150/250 -
#205
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,02 ct.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 1000/1200 -
#828
Een lot van drie oude verrekijkers, waarvan één in etui en twee afgewerkt met been.
Un lot de trois paires de jumelles, dont une dans un étui et deux aux finitions en os.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#838
Een halfrond timpaan van meerkleurig Italiaans aardewerk met een voorstelling van de verschijning van aartsengel Gabriël aan Maria.
Un tympan en demi-cercle en faïence italienne, représentation de l'Archange Gabriel et Marie.No longer availableDim. 33 x 59 cmEstimate: € 120/200 -
#479
Een smeedijzeren kandelaar, versierd met bladeren. Mogelijk Louis Van Boeckel.
Un candélabre en fer forgé, décoration de feuilles. Possiblement par Louis Van Boeckel.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#393
Een lot Brussels en Frans porselein, bestaande uit een mandje op voet, een pul met tinnen deksel, een empire siervaasje en een sierstuk. XIXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles et de France, comprenant un panier sur pied, une chope à couvercle en laiton, un vase Empire et une pièce de décoration. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 50/80 -
#735
Een meesterstuk van mahoniehoutfineer in de vorm van een commode met vier, met fruithout ingelegde laden en met een wit marmeren blad. XIXde eeuw.
Une pièce de maître sous forme de commode à quatre tiroirs en bois fruitier et une tablette en marbre blanc. XIXe siècle.No longer availableDim. 38 x 44 x 22 cmEstimate: € 200/300 -
#832
“La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. 2 delen in stofhuls.
”La Légende de Roland”. Ed. Arcade 1966. En deux parties. Sous housse en tissu.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#240
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 600/700