#341Een paar ingekaderde tegels van blauw en wit Delfts aardewerk. XVIIIe eeuw.
#332Louis Belen“Twee mannen in een interieur”. Grafiek.
#487“Ghau”. Tibetaanse reisaltaartje van metaal. In een zijden hoesje.
#81Elissa DarvaEen handtas van krokodillen leder.
Un sac à main en cuir de crocodile.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#112George II GrahamPeriod: 1881 - 1949“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#346Een reeks van vier stoelen van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug en gecanneleerde poten.
Une série de quatre chaises en bois à patine grise, style Louis XVI, dos cannés et pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#288Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
#242John Condé“Mrs. Fitzherbert.” Kleurengravure.
#287Een vaandelstok met koperen ornament. Omstreeks 1900.
Un bâton à drapeau avec ornement en cuivre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 30 / 50