#624Barbie
Happy Hollidays. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#114Jan Van Looy
“Stilleven met eenden.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Nature morte aux canards. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 56 x 87 cmEstimate: € 300/400 -
#586
Een paar handgeknoopte Pakistaanse wollen kleedjes.
#663
#572
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.
Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 30/40 -
#271
Een paar 800‰ zilveren zoutbakjes met glazen recipiënten. Oostenrijks- Hongaarse keuren. 1866 - 1922. Hongaarse importkeur.
Une paire de plats à sel en argent 800‰ avec récipients en verre. Poinçons austro-hongrois. 1866 - 1922. Poinçon d'importation hongrois.No longer availableDim. 53,40 g zonder glasEstimate: € 35/45 -
#46
Een antiek gepolychromeerd houten schommelpaard. Eén handvat manco.
Cheval à bascule en bois polychrome. Une anse manque.No longer availableDim. 100 x 125 cmEstimate: € 80/100 -
#484Barbie
Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#538
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#147
Een staande figuur uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Une figure debout du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 150/200 -
#300Eterna
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.
#483
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70/90