#231Bronzen kikker.
Une grenouille en bronze.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#316Stoel en poef naar een ontwerp van Eames. Melkwit lederen bekleding.
#667Olie-en azijnstel met twee karafjes.
#228Zilverkleurig metalen windlicht.
#576Ronde tafel in Empirestijl.
#590Lantaarn van brons en glas.
#638Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50 / 60 -
#628Drie aardewerken potten met blauw en wit decor.
#549Twee gedeeltelijke drankserviezen van kleurloos glas. 44 stuks.
#609Venetiaanse luchter met 6 lichtpunten en geblazen glazen bloemen.
#233Metalen kerstboom.
#633Vier gekleurde aardewerken potten.
#618Bronzen koro op losse voet versierd met een bloemmotief.
#623Gemberpot versierd met vogels.
#637Bulldog van composiet.
#525Paar ballonvormige wandkandelaars.
#197Bronzen teckel.
Un teckel en bronze.No longer availableDim. L. 42 cmEstimate: € 200 / 220 -
#587Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
#648Cloisonné tempel met zuiltjes.
#545Art Deco hanglamp.
Une lampe art déco.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#187Bronzen olifant op zwart marmeren voet.
Un éléphant en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 180 / 220
#507Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Une scène de temple en ivoire sculpté sur un socle en bois. Chine, début XXième siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
Bague en ro blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct, de saphirs roses ayant un poids total de ± 1,10 ct et d’une améthyste centrale de ± 13 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#198Een paar barokke engeltjes. XVIIIde eeuw.
#258Een wapenschildbord van porselein met op het plat een wapenschild geflankeerd door een leeuw en een paard, daaronder de tekst: “Sola virtus invictis”. Op de vleugel vier maal een dubbele L en daartussen kleine bloemen tussen twee concentrische banen in blauw en goud. XVIIIe eeuw.
Assiette armoriée en porcelaine. Large écusson flanqué d’un lion et d’un cheval au dessus du texte “Sola virtus invictis”. Aile à quatre L doubles et quatre petits bouquets entre deux cercles concentriques en bleu et or. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#139Marcel Govers“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux roses". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 100 / 160 -
#812Antonio Maraini“Roomse markt.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#593Leopold Van EsbroeckPeriod: °1911“Familie”. Gebeeldhouwd lindenhout.
#772Een apothekerskastje van zwartgelakt hout.
#332“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
#368Een kleine console van meerkleurig aardewerk uit Rouen. Onderaan gemerkt.
Une petite console en faïence polychrome de Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 40