Similar lots by type
-
#477
Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/70 -
#478
Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#507
Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80/100 -
#548
Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 200/240 -
#487
Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.
Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#591
Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 1300/1500 -
#709
Een paar hoornvazen van wit en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40/50 -
#774
Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.
Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 & 13 cmEstimate: € 40/50 -
#769
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80/100 -
#382Manufacture Imperial
Een theepotje met komfoor van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine polychrome et dorée sur réchaud. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#759
Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40/50 -
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90/120 -
#521
Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 140/180 -
#473
Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.
Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80/100 -
#493
Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100/150 -
#768Royal Dux
Een paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.
Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#531
Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260/300 -
#754
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100/150 -
#742
Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 - 18 cmEstimate: € 50/70 -
#481
Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.
Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.No longer availableDim. h: 14 cmlEstimate: € 90/110 -
#601
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000/2200 -
#497
Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60/80 -
#407Royal Dux
Een lot van vier vlindertjes van meerkleurig en verguld porselein. Allen gemerkt.
Un lot de quatre papillons en porcelaine polychrome et dorée. Tous marquées.No longer availableDim. b: 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#488
Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#688
Een jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van fantasiedieren.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec un décor d’animaux de fantaisie.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#213
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#725
Een lot van ± negentig stalen van Armani en Versace.
Lot de ± 90 échantillons d’Armani et Versace.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#529
“Abstracte voorstelling”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
“Représentation abstraite”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 61 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#421
Gietijzeren wandfonteintje. Barokke stijl.
Une petite fontaine murale en fonte.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/50 -
#432Leo Ferre
“Les artistes”. Een map met daarin de teksten van het gelijknamige nummer, samen met zes gesigneerde lithografieën van Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz en Jef Van Tuerenhout. Het geheel genummerd 2/150.
”Les artistes”. une farde contenant des textes en relation avec la chanson du même nom, ensemble avec six lithographies de Gerard Daran, Octaaf Landuyt, Claude Le Boul, Raymond Moretti, Charles Szymkowicz et Jef Van Tuerenhout. L’ensemble est numéroté 2/150.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#118
Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.
Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.No longer availableDim. 75 x 74 cmEstimate: € 150/200 -
#315
Twee verschillende 18 karaats geel gouden ringen, één met initialen en één bezet met een fantasiesteen.
Deux différentes bagues en or jaune 18 ct dont une présentant des initiales et l’autre sertie d’une pierre de fantaisie.No longer availableDim. 8,13 gEstimate: € 160/200 -
#571
Een paar bronzen consoles, versierd met olifantenkoppen.
Paire de consoles en bronze décorées de têtes d’éléphants.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 500/600 -
#139
“Antwerpse stapelhuizen”. Houtskool op papier. Belgische school jaren twintig.
”Les Entrepôts d’Anvers”. Fusain sur papier. Ecole belge, années ‘20.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 40/60 -
#201Jean Pierre TahanPeriod: 1813 - 1892
Een barmeubeltje van zwartgelakt hout en Boullemarquetterie. Onder het deksel een glazencompartiment en achter het neerklapbaar front een uitneembaar plateau. Gemerkt binnenin. Tijdperk Napoleon III.
Un petit meuble de bar en bois noirci et marqueterie de Boulle. Sous le couvercle se trouve un compartiment à verres et derrière l’abattant se trouve un plateau amovible. Marqué à l’intérieur. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. 76 x 60 x 43 cmEstimate: € 4500/4800 -
#411
Twee Napoleontische soldaten van veelkleurig porselein.
Deux soldats napoléoniens en porcelaine polychrome.No longer availableDim. H: 25 cm & 25 cmEstimate: € 60/70