Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.

Porseleinen eetservies met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.

Un service à dîner en porcelaine au décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.
SKU: 1505180455.
Category: Porselein.
Auction day: 16 May 2018 19:00
Catalogue #455
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #521

    Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.

    Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #601

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #487

    Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.

    Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #774

    Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.

    Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #754

    Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.

    Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #473

    Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.

    Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.

    Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #709

    Een paar hoornvazen van wit en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #478

    Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.

    Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #503

    Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #531

    Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.

    Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #407
    Royal Dux

    Een lot van vier vlindertjes van meerkleurig en verguld porselein. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre papillons en porcelaine polychrome et dorée. Tous marquées.
    No longer available
    Dim. b: 5,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #382
    Manufacture Imperial

    Een theepotje met komfoor van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine polychrome et dorée sur réchaud. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #477

    Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #768
    Royal Dux

    Een paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.

    Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #742

    Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.

    Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 16 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #759

    Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.

    Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #591

    Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #507

    Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #497

    Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.

    Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. 27 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.

    Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.
    No longer available
    Dim. h: 14 cml
    Estimate: € 90 / 110
  • #769

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488

    Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.

    Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #548

    Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.

    Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #538

    Een waterschaaltje op voet van Chinees porselein met een rood decor van vissen. Onderaan gemerkt.

    Une coupelle à eau sur pied en porcelaine de Chine avec un décor rouge de poissons. Marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #190

    Een 18 karaats geel gouden Victoriaanse broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en één grote parel.

    Broche d’époque Victoria en or jaune 218 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1 ct et d’une perle.
    No longer available
    Dim. 5,17 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #57

    Een paar karaffen op voet van geslepen rood glas.

    Paire de carafes sur pied en verre taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine de Chine avec un décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #181

    Een paar cassolettes van wit marmer en verguld brons in Lodewijk XVI-stijl, versierd met zwanenhalzen en bloemenguirlandes.

    Paire de cassolettes en marbre blanc et bronze doré de style Louis XVI, décorées de cols de cygnes et de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #689
    Period: 1930 - 1950

    Een lot Zeiss-Ikon camera’s in werkende toestand: - Ikonta 512/2, Novar anastigmat 1:4.5 f=10,5. Met originele lederen tas. - Nettar 518/16, lens Novar 1:4.5 f=5. Met originele lederen tas. - Baby Tengor. Met Goerz frontar.

    Un lot de cameras Zeiss-Ikon en état de marche: - Ikonta 512/2, Novar anastigmat 1:4.5 f=10,5. Avec sac en cuir d’origine. - Nettar 518/16, lens Novar 1:4.5 f=5. Avec sac en cuir d’origine. - Baby Tengor. Avec Goerz frontar.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #118

    Een verguld bronzen haardscherm in Lodewijk XVI, versierd met strikken, guirlandes en een wapen met doedelzak en een fakkel.

    Un pare-feu en bronze doré Louis XVI, décoration de noeuds, de guirlandes et une arme et cornemuse ainsi qu’une torche.
    No longer available
    Dim. 75 x 74 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #426

    Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.

    Deux socles en bois asiatiques.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #567

    Een paar vaasjes van Satsuma aardewerk met een fijn decor van geisha’s in een landschap. Onderaan gemerkt.

    Deux vases en faïence de Satsuma finement décorée de geishas dans un paysage. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #368
    Val St. Lambert

    Een coupe op voet van geslepen kleurloos en rood glas.

    Une coupe sur pied en verre rouge et incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #373
    Märklin

    Een lot Märklin bestaande uit een werkende diesel-loc, twee wagons in originele doos, acht wissels en één kruiswissel, ongeveer 60 rails ( rechte en gebogen), enkele kleine accessoires en 4 catalogi.

    Un lot Märklin: une locomotive à diesel en état de marche, deux wagons dans leur emballage d’origine, huit changeurs et un changeur en croix, +- 60 rails (droits et courbés), quelques accessoires et 4 catalogues.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #55
    Delvaux

    Een lederen halssnoer bezet met metalen versiering. In origineel etui met certificaat en stofhoes.

    Collier en cuir serti de métal. Dans un étui d’origine avec certificat et sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 150
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More