Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Porseleinen plaquette met handgeschilderde afbeelding van een bewening aan het kruis.

Porseleinen plaquette met handgeschilderde afbeelding van een bewening aan het kruis.

Une plaquette en porcelaine représentant des pleurants peints à la main.
Dim. 24 x 24 cm
SKU: 1906180179.
Categories: Porselein, Schilderij.
Auction day: 19 June 2018 19:00
Catalogue #179
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #641

    Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.

    Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #407

    Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.

    Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.
    No longer available
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #669
    G. Pynaert

    “Schipper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Marin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #820

    “Compositie”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Ombar’.

    ”Composition”. Huile sur toile. Porte la signature ‘Ombar’.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #631

    Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.

    Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #411

    Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.

    Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.
    No longer available
    Dim. Ø:
    Estimate: € 100 / 120
  • #688

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van de keizerlijke hofhouding.

    Un vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré de la cour Impériale.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #828

    “St. Joris en de draak”. Olieverf op doek. Kleine perforatie. Achteraan gedateerd 1848.

    ”St. Georges et le dragon”. Huile sur toile. Petite perforation. Datée à l’arrière 1848.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #806

    Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.

    Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #533

    Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.

    Une paire de vases à col en porcelaine de Canton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #194

    “Personages in een uitgestrekt rivierlandschap”. Olieverf op doek. Herdoekt. Toegeschreven aan B.C. Koekkoek.

    ”Personnages dans un paysage fluvial étendu”. Huile sur toile. A été rentoilé. Attribué à B.C. Koekkoek.”
    No longer available
    Dim. 64 x 90 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #664
    Jan Laenen

    “De thee drinkende dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Dame buvant du thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #832

    “Schapen en geiten”’. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Niet gesigneerd.

    ”Moutons et chèvres”. Huile sur panneau. Ecole flamande, XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 26 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #638

    Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.

    Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 29,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #742

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.

    Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.
    No longer available
    Dim. h: 22, 30 & 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #824

    “Stilleven met haringen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘De Kat’.

    ”Nature morte, harengs”. Huile sur panneau. Porte la signature ‘De Kat’.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #618

    Twee zeshoekige theebussen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van kippen in een cartouche op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Deux boîtes à thé en porcelaine de Chine polychrome, décor de poules en cartouche sur fond bleu clair.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #663

    Een paar kleine porseleinen theebussen in de geest van de XVIIIe eeuw in de stijl van Meissen, versierd met een Chinoiseriedecor met vergulde elementen. Onderaan een Aziatisch reproductiemerk. Een haarscheur in één van de deksels.

    Une paire de pots à thé en porcelaine, style 18é siècle dans le goût de Meissen, décor peint de Chinoiseries et liserés d’or. Marque repro d’Asie. Léger cheveu dans l’un des couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #673

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.

    Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #717

    Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.

    Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #693

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #278

    Een vaasje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en versierd met een vrouwelijk naakt van brons.

    Un petit vase en porcelaine polychrome, décor floral et un nu féminin en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 23,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #383
    Capodimonte

    “Vrouw met harp” & “Edele man”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    ”Dame et harpe” & “ Homme de noblesse”. Deux statues en porcelaine polychrome. Avec marques.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #683

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #805

    Een Impala- en een gazelleschedel op houten wandplaten.

    Un crâne de gazelle et d’Impala sur attaches murales en bois.
    No longer available
    Dim. l: 65 & 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #505

    Een Afrikaans helmmasker van gepolychromeerd hout, bovenaan getooid met een vogel.

    Un masque casque africain, décoration d’un oiseau au dessus. Bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #658

    Een paar vormstukken.

    Deux formes.
    No longer available
    Dim. l.62 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #788

    Een gedeeltelijk glasservies, bestaande uit 7 champagnecoupes, een wijnglaasje, 5 aperitiefglaasjes en twee rodewijnglazen.

    Partie de services à verres comprenant 7 coupes à champagne, un verre à vin blanc, 5 gouttes et deux verres à vin rouge.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #147
    Antoine Nelson
    Period: 1849 - 1910

    Een art nouveau vrouwenbuste van bruingepatineerd brons op rood marmeren sokkel. Gesigneerd.

    Un buste de femme, Art Nouveau, en bronze sur socle en marbre rouge. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 750 / 800
  • #678

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #424
    Société Française de Fabrication de Bébés et Jouets

    Een antiek popje met porseleinen hoofd en houten armen en benen. Gemerkt.

    Petite poupée ancienne à la tête en porcelaine et aux bras et jambes en bois. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 31
    Estimate: € 40 / 50
  • #797

    Een gietijzeren tafelpoot.

    Un pied de table en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #570

    Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.

    Un bois de cerf avec attache murale. Dégâts.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #68

    Een Franse schouwpendule van zwart marmer met een gegraveerd decor en met twee bijpassende cassolettes. Eind XIXe eeuw. Slinger, sleutel en twee pootjes manco. Achterste glas gebarsten.

    Pendule de cheminée française en marbre noir à décor gravé et avec deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Balancier, clé et deux petit pieds manquent. Verre à l’arrière cassé.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #553

    Een Chinese porseleinen dekselvaas met een decor van vruchten.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine au décor de fruits.
    No longer available
    Dim. h.42 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #106

    Een paar eikenhouten crapeauds in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.

    Deux crapauds en chêne , style Louis XV, revêtement de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 160 / 220
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 juni 2018

Deze veiling is volledig - 845 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

19 June 2018 19:00
20 June 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 June 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More