Similar lots by type
-
#336“Bosrand in de winter”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Lisière en hiver”. Huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Roger Boutens“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#12Firmin Verhevick“Stilleven met drie bloemenvazen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux vases fleuris”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#364Achiel LombaertPeriod: 1911-1990“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#697“De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.
“Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#643Roger BoutensPeriod: °1923“Rododendron in een vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1990.
‘Rhododendron dans un vase”. Huile sur toile. Signée et datée 1990.No longer availableDim. 55 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#729“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656Hyppolyte Prat“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180 / 220 -
#724L. Meys“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#709Rik VersonnenPeriod: °1919“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Gesigneerd, ‘82.
“Nature morte aux poissons”. Huile sur toile. Signée, ‘82.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#754“Kattin met kittens”. Olieverf op paneel. In de geest van Ronner.
“Chat et chatons”. Huile sur panneau. Dans l’esprit de Ronner.No longer availableDim. 24 x 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#343“Bedrijvigheid op het strand bij zonsopgang”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Activités à la plage au crépuscule”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#665Maurice Vallet“Compositie-assemblage”. Opgebouwd uit diverse soorten hout op paneel. Gesigneerd.
“Composition-Assemblage”. Comprenant différentes sortes de bois et peinture. Signée.No longer availableDim. 122 x 153 cmEstimate: € 200 / 240 -
#739K.L. Van Meers“Mediterraan havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Port méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506Roger Van BelleghemPeriod: 1922-2000“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400 / 460 -
#456Louis Collet“De bevroren vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’étang gelé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#202George Van RaemdonckPeriod: 1888-1966“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#702“Binnenhaven”. Zwart acryl op papier. Onleesbaar gesigneerd
“Port intérieur”. Acrylique noir sur papier. Illisiblement signé.No longer availableDim. 37 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#32Jozef TilleuxPeriod: Antwerpen 1896 - 1978“Boszicht” en “Terras met zicht op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois” et “Terrasse au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#719Roger Boutens“Deutschnofen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen”. Huile sur toile. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#348D.T. Richard“Damesportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#369“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Vue de plage”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#759“Ezels op het strand”. Olieverf op paneel.
“Ane sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 24 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#362Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Accordeonist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Accordéoniste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 360 / 400
Other lots in this auction
-
#46Royal DuxEen groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#799Een paar halsvazen van Chinees porselein met een famille rose decor op gele fond. Schilfers aan de randen.
Paire de vases aux longs cols en porcelaine de Chine à décor famille rose sur fond jaune. Eclats aux bords.No longer availableDim. H 26 cmEstimate: € 120 / 160 -
#737Een houten presenteerdoos in Arabische stijl ingelegd met been, parelmoer en diverse houtsoorten.
Boîte de présentation en bois de style arabe incrustée d’os, de nacre et de différentes sortes de bois.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#540Een eikenhouten buffetkast in Lodewijk XV-stijl met twee laden boven twee gemoulureerde paneeldeuren. XIXe eeuw.
Buffet en chêne de style Louis XV ouvrant à deux portes en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Een balustervaas van Chinees porselein met een famille verte decor met personages in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine au décor famille verte de personnages.No longer availableDim. H 45 cmEstimate: € 150 / 200 -
#467“Hotei met zijn zak en zijn waaier”. Netsuké van gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan gemerkt.
“Hotei avec son sac et son éventail”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, Mei-ji. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 160 / 180 -
#601Een Chinese wijze van gesculpteerd ivoor. China, begin XXe eeuw.
Sage chinois en ivoire taillé. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 200 / 300 -
#119Vlaamse School“Landschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 71 cmEstimate: € 80 / 120 -
#660Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een buste van een stamhoofd, twee siervaasjes, een antilope, een kameel, enz. We voegen er een rood koperen olifantje aan toe.
Lot d’ivoires africains comprenant un buste de chef, deux vases décoratifs, un antilope, un chameau etc. Nous ajoutons un petit éléphant en cuivre rouge.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#452Pol Mara“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 100 / 180 -
#552“De dronkaard” Gravure naar een schilderij van Adriaan Brouwer. Brussel 1759.
“L’ivrogne”. Gravure d’après un tableau d’Adriaen Brouwer. Bruxelles, 1759.No longer availableDim. 16 x 13Estimate: € 20 / 30

