#352Een modern werk, inkt op papier, getekend Zodiak Waterman en gedateerd februari 1988.
A modern work, ink on paper, signed Zodiac Aquarius and dated February 1988.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#349Théo ClessePeriod: 1889 - 1961“Schets met hoeve”. Pastel op papier, gesigneerd Clesse Théo.
"Sketch with farm". Pastel on paper, signed by Clesse Théo.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619A TakxPeriod: 1872-1953“Koeien en stier op stal”. Een lot van 2 schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Cows and bull in the stable." A lot of 2 paintings, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#309G. Lorenz“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
"Wooded landscape with pond". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom in mat, presumably "G.Lorenz" and dated 1923.No longer availableDim. 12,5 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120
#609Een gesculpteerd massief houten Chinees beeld van een dame met een draak.
#324H. Wood“De hooioogst”. Olieverf op paneel in vergulde kader. Gesigneerd H. Wood.
"The Hay Harvest". Oil on panel in gilded frame. Signed H. Wood.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#695Een gevarieerd lot serveerbestek van verzilverd metaal, sommige met benen uiteinden, een aantal in origineel etui.
A varied lot of silver-plated metal serving cutlery, some with bone handles, some in original case.No longer availableDim. H. 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#681Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
#700Een lampenvoet op zuil, ooit een olielamp. Messing en glas.
A lamp base on a pedestal, once an oil lamp. Brass and glass.No longer availableDim. h 96 cmEstimate: € 40 / 60 -
#120Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 kt white gold flower-shaped ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.52 ct.No longer availableDim. 7,33 g m: 54.Estimate: € 1700 / 1900 -
#714Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#192Henry SchoutenPeriod: 1857/64-1927“Herder met schapenkudde”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#162“Slag bij Lepanto”. Een schilderij, olieverf op paneel. Oude toeschrijving aan Bonaventura I Peeters.
"Battle of Lepanto." A painting, oil on panel. Formerly attributed to Bonaventura I Peeters.No longer availableDim. 35 x 60,5 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#230Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0.20 ct.No longer availableDim. 2,97 gEstimate: € 350 / 400