#298Les Voitures de Tintin“Le Bolide Rouge”. Kuifje in racewagen (uit De Sigaren van de Farao). Miniatuurauto in display. Als nieuw. Ed. Moulinsart.
“Le Bolide Rouge”. Tintin in a racing car (from The Cigars of the Pharaoh). Miniature car in display. As New. Ed. Moulinsart.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#692Een glasservies van kristal bestaande uit: 6 waterglazen, 6 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 6 wittewijnglazen en 6 borrelglazen.
#638Een metaal, gepatineerde tulpen vaas met 5 bloemenhouders.
A metal, patinated tulip vase with 5 flower holders.No longer availableDim. h 33cmEstimate: € 75 / 100 -
#463Een bronzen beeld van een slangenbezweerder.
#72Albert Van HeckePeriod: 1909 - 1993“Lichtspel op de Schelde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Light play on the Scheldt”. Oil on board. Signed and dated 1958.No longer availableDim. 26 x 32 cmEstimate: € 12 / 200 -
#314Een verzilverd metalen koffie-en theeservies: koffie-, thee-, melk- en suikerpot. Made in Sheffield. We voegen er een dienblad aan toe met een ander motief.
#686Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#531Een eikenhouten trogkast.
#262Kris De PillecynPeriod: °1949“Schildersatelier”. Aquarel en gouache op papier. Gesigneerd.
"Paint Studio". Watercolor and gouache on paper. Signed.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 150