#293Lot van 2 stuks Frans aardewerk, melkkannetje 19e eeuw en inktstel 18e eeuw (potjes niet aanwezig).
#73Een Hollandse officierssabel, gegraveerd ‘Yzerhouwer.’
A Dutch officer's saber, engraved 'Yzerhouwer.'No longer availableDim. L: 106 cmEstimate: € 120 / 180 -
#146Cilinderbureau van gebeeldhouwd eikenhout met onderaan twee brede laden, drie kleinere laden en drie bergvakken achter het blad en nog drie kleinere laden in de opzet. Fluitpoten. Tijdperk Lodewijk XVI.
Cylinder desk of carved oak with two wide drawers at the bottom, three smaller drawers and three storage compartments behind the top and three more smaller drawers in the design. Fluted legs. Era Louis XVI.No longer availableDim. x 135 x 65 cmEstimate: € 500 / 800 -
#670FeraghanEen handgeknoopt Indisch wollen kleedje.
#611Porseleinen Japanse gemberpot met deksel.
#390Een lange parelhalssnoer bezet met één cognackleurige diamant princess cut in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
#31Een paar drageoirs van kleurloos geslepen kristal.
A pair of clear cut crystal drageoirs.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#219J.M.C.“Vissersfamilies op het strand bij een woelige zee”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1868.
#252Kris De PillecijnPeriod: °1949“Bloem uit de afgrond”. Aquarel en gouache. Gesigneerd en gedateerd 1969.
"Flower from the abyss". Watercolor and gouache. Signed and dated 1969.No longer availableDim. 15,5 x 12,5 cmEstimate: € 100 / 150