#662Een handgeknoopte wollen Kelim.
A hand-knotted wool Kilim.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 50 / 80 -
#299Ben ViegersPeriod: 1886 - 1947Schilderij olie op paneel, straatbeeld, gesigneerd.
#358Een lot van twee zagemannetjes, 19de eeuws, met één staander (recenter).
Lot of two saw men, 19th century, with one upright (more recent).No longer availableDim. h 29 & h 42 cmEstimate: € 25 / 40 -
#90Een 18 karaats geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en 8 kleine briljantjes.
An 18 carat yellow gold ring set with emeralds with a combined weight of +- 0.50 ct and 8 small brilliants.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 450 / 550 -
#327Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
#48Lot heiligenbeelden, 19e eeuws.
#3Een porseleinen dekselmandje met jongen en meisje op het deksel. Beschadiging aan de bloem vooraan.
#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#29Selper“Tuinzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd ‘54.
#206Een notenhouten commode met drie laden. Stijlen met klauwpoten. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
A walnut chest of drawers with three drawers. Styles with claw feet. Marble leaf. Empire period.No longer availableDim. 89 x 117 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#103Alphons NosedaPeriod: 1885-1945“OLV van Vlaanderen.” Een sculptuur van Belgisch aardewerk. Gesigneerd.
“Our Lady of Flanders.” A sculpture of Belgian pottery. Signed.No longer availableDim. h 36,5 cmEstimate: € 180 / 260