#332Jan Van Boom“Stilleven met fruitschaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Still life with fruit bowl". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 22 x 34 cmEstimate: € 25 / 35 -
#683Een beeldje van een wijze en een vaasje met een aap van speksteen. Chinees werk.
A soapstone figurine of a wise man and a vase with a monkey. Chinese work.No longer availableDim. H: 9 & 18 cmEstimate: € 35 / 45 -
#493Een paar Chinees porseleinen dekselpotten met fohonden bovenaan, blauw wit.
#149Henri Van der Hecht“Dorpstafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Village scene.” Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 48 x 65 cmEstimate: € 350 / 400 -
#212Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
The painter in his studio. Oil on mahogany panel. Signed and dated 1852 (?).No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 500 / 800 -
#622Eller“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#17Blauw wit bord met een handgeschilderd decor.
Blue and white plate.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
#258“Baardmankruik” Geglazuurd aardewerken kruik, vermoedelijk 16e eeuw.
“Bartman jug” Glazed earthenware jug, presumably 16th century.No longer availableDim. 24cm x Ø14cmEstimate: € 200 / 260 -
#489Salvador Dali“Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
#557TurkmanEen antiek handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje. Restauratie 2010. Lichte slijtage.
#665Metalen vintage gynaecologiebank, verstelbaar.
#164Jan Heylemans“Hoeve bij een stroom, met een lijnvisser in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1881.
"Farmhouse by a stream, with a line fisherman in the distance". Oil paint on panel. Signed and dated 1881.No longer availableDim. 18 x 22 cmEstimate: € 200 / 240