#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#417lot van 3 Nanking vazen, Chinees porselein.
#512“L’ange gardien”. Twee gekleurde XIXe eeuwse gravures. In fraaie vergulde kaders en achter glas.
#220Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100 -
#269Franz Van Genesen“Begijnhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389“Abstracte compositie.” Collage met aquarel op papier. Onduidelijk gesigneerd.
#371Een lot van 10 postuurtjes met polychroom porseleinen hofpersonages.
A lot of 10 figures with polychrome porcelain court figures.No longer availableDim. H: 12-17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#254PantazisSchilderij olie op doek, Heidegezicht, gesigneerd Pantazis.
#413DoyenEen blauwe glazen mileu-de-table in twee onderdelen.
A blue glass centerpiece in two parts.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#619Suzanne Bomhals“De straatballerina’s”. Litho. Gesigneerd en 74/99 buiten de plaat.
“The street ballerinas”. Lithograph. Signed and 74/99 outside the plate.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
French Provencal, glazed pitcher, 19th century.No longer availableDim. h37cm x Ø28cmEstimate: € 50 / 60