#517Een lot van 5 Chinees vergulde gelakte houten snijwerken in reliëf, bestaande uit drie afzonderlijke werken met bloemen en vogels tussen de takken & twee afzonderlijke veldslagen.
lot of 5 Chinese gilt lacquered wood carvings in relief, comprising three separate works with flowers and birds among the branches & two separate battles.No longer availableDim. 19 x 55,5 - 21,5 x 49,5 - 12,5 x 63 - 9,5 x 43 - 9,5 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#310Twee verschillende geboorte mutsjes en een sprei van kloskant met opschrift. Bebé.
Two little baby hats and a lace bedspread inscribed Bebé.No longer availableDim. 77 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#263Koperen wandplaat “Rubens”.
Copper wall plate "Rubens".No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#635Houten hoekrekje, 4 schappen met gedraaide poten.
#276Een notenhouten hoekvitrine met schuine hoeken en licht gebogen front. Georgian stjl.
A walnut corner display case with slanted corners and a slightly curved front. Georgian style.No longer availableDim. H. 182 cmEstimate: € 50 / 80 -
#181Samuel MartiPeriod: 1922 -Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
A gilded bronze clock in Rococo style. Decorated all around with seed beads and acanthus. Dial of enamel on copper. France, circa 1900. Marked on the movement. With key and pendulum.No longer availableDim. h:42 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#136Een Louis-Philippe-stijl tweedeurskast met lade en arduinen blad, met messingen monturen.
A Louis-Philippe style two-door cabinet with drawer and bluestone top, with brass mountings.No longer availableDim. 93 x 120 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#341HeirloomEen dienblad van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. Heirloom Melon.
A tray of silver-plated metal. Marked at the bottom. Heirloom Melon.No longer availableDim. 77,5 x 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Latreille-Hugot, SombernonEen comtoiseklok met gedreven geelkoperen omlijsting met voorstelling van de oogst. Geelkoperen slinger met spijlen. Gemerkt op de witgeëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
A Comtoise clock with a driven brass frame depicting the harvest. Yellow copper pendulum with bars. Marked on the white enamel dial with Roman numerals. Complete and in working condition.No longer availableDim. H: 140 cmEstimate: € 40 / 60