#658Een bloempotje van Imari porselein. Omstreeks 1900.
A flower pot of Imari porcelain. Circa 1900.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#285Hergé“De Geheimzinnige ster.”. Hard cover. Ed. Casterman 1954 (A54’’’’). Redelijk goede staat, cover vervaagd.
#405Een Pembroke bijzettafel van notenhout met twee klapbladen.
A Pembroke side table made of walnut wood with two folding leaves.No longer availableDim. 99x91x72 cmEstimate: € 100 / 12 -
#288Frans Provençaalse, geglazuurde waterkruik, 19e eeuw.
#8Een driedelig verzilverd metalen tafelstelletje met blauw glazen recipiënten. Bijgevoegd twee verzilverd metalen haantjes.
A three-part silver-plated metal table set with blue glass receptacles. Added two silver-plated metal roosters.No longer availableDim. H: 7-10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#534Een butlerspiegel, met bolle vorm in vergulde kader.
#126Een lage 18de eeuwse eikenhouten koffer met halfronde hoeken.
#448Een paar kleine cloisonné schoteltje met houten sokkeltjes.
#629“De maaier”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
"The Reaper". Lithograph. Signed and EA outside the plate.No longer availableDim. 45 x 54 cmEstimate: € 200 / 220 -
#266Een Provençaalse broodkast van notenhout. XIXde eeuw.
A Provencal bread cabinet made of walnut. XIXth century.No longer availableDim. 82 x 98 x 49 cmEstimate: € 100 / 120