Other lots in this auction
-
#412“Personages aan een meer”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘C. I.’.
”Personnages auprès d’un lac”. Huile sur carton. Monogrammé ‘C.I.’No longer availableDim. 13,5 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#128“La laitière.” Beeld uit terra cotta. Naar Duval.
”La laitière”. Une statue en terre cuite. d’après Duval.No longer availableDim. h 68 cmEstimate: € 80 / 100 -
#744Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#685Twee dekselvazen van Imariporselein, versierd met bloemendecors en getooid met geisha’s op de deksels. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases à couvercle en porcelaine Imari, décoration de fleurs et des geishas sur les couvercles. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#660Een staande klok in houten kast met een koperen wijzerplaat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule à cadran en cuivre. Avec poids et balancier.No longer availableDim. 192 x 25 cmEstimate: € 180 / 220 -
#745Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#749Een paar gravures van Eekmans. Beiden gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Une paire de gravures par Eekmans. Tout deux signées et numérotées hors planche.No longer availableDim. 27 x 31 cm; 24 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#135Jaeger-LecoultreStalen automatische roestvrij stalen herenhorloge.
Une montre pour homme en acier inoxydable automatique.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#221Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 650 / 750 -
#713Een schotel van Imari porselein.
Un plat en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 40 cmEstimate: € 20 / 30 -
#293Een paar bronzen ratten op marmeren sokkels, vermoedelijk Japans. Beschadigingen aan één van de sokkels.
Deux rats en bronze sur socles en marbre, probablement japonais. Dégâts sur un socle.No longer availableDim. L: 20 cmEstimate: € 150 / 200

