Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Karel Moers

“Portret met schip”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.

”Portrait et navire”. Huile sur panneau. Signé et daté 1977.
Dim. 50 x 60 cm
SKU: 2409190354.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #354
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1
    Warner Bros.

    “Tweety”. Een beeld van kunststof. Gemerkt en gedateerd 2000.

    ”Tweety”. Une statue en plastique. Marque et datée 2000.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “Bloemen, vogels en vlinders”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Fleurs, oiseaux et papillons”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 71 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #177
    Louis Vuitton

    Een lederen handtas model ‘looping’ in monogram/ Met originele draagtas. Datacode FL1014.

    Un sac à main modèle ‘looping’ dans le monogramme. Avec sac. Code data FL .
    No longer available
    Estimate: € 320 / 380
  • #754

    Een whiskyservies van geslepen kleurloos kristal. Met karaf.

    Un service à whisky en cristal incolore taille. Avec carafe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #691
    Hillebrand

    “Een vintage bureaulamp met metalen kap en deels verchroomde voet.

    Une lampe de bureau vintage à cape en métal et pied chromé.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #447

    Een paar barokke kandelaars van tin. Tijdperk Lodewijk XV.

    Une paire de candélabres en étain, style Baroque. Période Louis XV.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #341

    Een lot met betrekking tot D-Day, bestaande uit twee boeken, drie Antwerpse kranten, een lepel van het Amerikaanse leger en een Italiaans bankbiljet van de geallieerden.

    Un lot en relation avec D-Day, comprenant deux livres, trois journaux d’Anvers, une cuillère de l’armée américaine et un billet de banque italien des alliés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #246

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #131
    Delvaux

    Een lederen handtas met vlechtwerk. In beschermhoes.

    Sac à main en cuir tressé. Dans son sac de protection.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #241

    Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.

    Un lustre vénitien en verre à douze bras.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #399

    Een paar gedreven koperen wandplaquettes met voorstelling van Mars en van Minerva. XIXde eeuw.

    Une paire de plaquettes en cuivre repoussé représentant Minerve et Mars. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 63 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een eikenhouten ééndeursgarderobe.

    Une garde-robe en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. 203 x 74 x 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More