Other lots in this auction
-
#292Een gebeeldhouwd en verguld houten bas-reliëf met een dooptafereel.
Un bas-relief sculpté et doré en bois, représentant une scène de baptême.No longer availableDim. Ø 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#775Een Engelse ronde tafel met klapblad.
Une table ronde anglaise à tablette abattante.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#57Twee drageoirs van geslepen kleurloos kristal. De grootste met randschilfers aan de binnenkant van het deksel.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Le plus grand avec des éclats au couvercle et à l’intérieur.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60 / 100 -
#211“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#439Een lot meerkleurig en verguld Brussels porselein, bestaande uit twee flesjes, waarbij in de vorm van een man, het ander in de vorm van een vrouw met een duif en een liggende hond. Het flesje en de hond met restauraties. XIXe eeuw.
Un lot d’objets en porcelaine de Bruxelles polychrome et dorée, comprenant deux bouteilles dont une sous forme d’homme et l’autre sous forme de femme avec un pigeon et un chien couché. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 5 - 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#363Studio Vandersteen“Bessy”. Een lot van 38 albums, waaronder eerste uitgaven. 1957 - 1983.
”Bessy”. Un lot de 38 albums, dont des premières éditions. 1957 -1983.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#872“Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.
”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#579“Zicht op een meer met personages op de oever”. Olieverf op doek.
”Vue sur mer et personnages au bord de la rive”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 300 / 340 -
#755Een gefineerd bureautje met een lade onder het klapblad.
Un bureau à un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 101 x 83 x 51,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 170 / 220 -
#203Andrei MedinskiPeriod: °1948“Piateta”. Olieverf op board. op de verso gesigneerd en gedateerd 1992.
”Piateta”. Huile sur carton. Signature au dos et daté 1992.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 350 / 400 -
#360Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 13,59 gEstimate: € 200 / 300

