#128Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
#642Grindley, EnglandEen aardewerken servies, bestaande uit een grote en twee kleinere terrines, 36 platte borden, 12 diepe borden, 9 kleine borden, 2 sauskommen, een slakom, 2 kleine schaaltjes en 5 schotels. Gemerkt.
Un service de table en faïence, comprenant deux grandes et deux petites terrines, 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 9 petites assiettes, 2 saucières, un plat à salade, 2 petits plats et 5 grands plats. Marques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#743Een lot van drie bronzen plaquettes met reliëfdecors. De grootste gerestaureerd.
Un lot de trois plaquettes en bronze à décor en relief. La plus grande avec restaurations.No longer availableDim. Ø: 29 cm; h: 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Een lot schelpen en zee-egels.
Un lot de coquillages de mer et d’oursins.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#396Drie ronde bijzettafeltjes van messing met glazen bladen.
#893Een paar lage messingen kandelaars.
#655Een gebeeldhouwd eikenhouten canapé met fluwelen bekleding.
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 100 / 150