Other lots in this auction
-
#218Dali“Chevalier chrétien”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 1610/2000.
“Chevalier chrétien”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 1610/2000.No longer availableDim. 88 x 82 cmEstimate: € 450 / 500 -
#112François Flameng“Napoleontische veldslag”. Een XIXde eeuwse gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
”Bataille Napoléon”. Une gravure du XIXème siècle. Signée hors planche.No longer availableDim. 53 x 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#294L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,19 g gEstimate: € 1450 / 1650 -
#255Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,02 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,02 ct.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 300 / 400 -
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#91Een schenkkan van glas en messing op marmeren voet.
Une verseuse en verre et laiton sur pied en marbre.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#406Een gefineerd bijzettafeltje in Lodewijk XV-stijl, versierd met bronsbeslag en met een rood marmeren blad.
Une petite table Louis XV, décoration de montures en bronze et tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 72 x 53 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#172Marcel JefferysPeriod: 1872-1924“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
”Vase et roses”. Huile sur toile. Monogramme.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#229Een reeks van vier porseleinen plaquettes met meerkleurige decors van personages in landschappen. In gesculpteerde houten lijsten. Chinees werk.
Une série de quatre plaquettes en porcelaine à décors polychrome de personnages dans un paysage. Encadrements en bois. Travail chinois.No longer availableDim. 36 x 25 cm; 73 x 29 cm (lijst)Estimate: € 300 / 500 -
#360Een relaxfauteuil met zwart lederen bekleding. Mechanisme te reviseren.
Un fauteuil relax à revêtement en cuir noir. Mécanisme à revoir.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#199“Damesportret. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868)”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.
”Portrait de dame. Jeanne Marie Vermoelen-Claessens (1809-1868). “. Huile sur toile. Ecole belge. XIXème siècle.No longer availableDim. 84 x 70 cm cmEstimate: € 700 / 800

