Similar lots by type
-
#15Veltkamp
“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des poules dans la cour ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38,5 cm x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#562G. Vanvlasselaer
“Vijverzicht met molen in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue de l'étang avec moulin en arrière-plan". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 cm x 55 cmEstimate: € 80/120 -
#100
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 66,95 gEstimate: € 2200/2500 -
#580
Een 18 K witgouden ring bezet met een robijn van +- 0,15 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,15 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,32 gEstimate: € 400/500 -
#394Emile Joseph PatouxPeriod: 1893 - 1985
“La Espagnola”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘44.
"La Espagnola". Huile sur toile. Signée et datée '44.No longer availableDim. 57 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#554H Vermeire (?)
“Man nabij de houtstapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1898.
"Homme près du tas de bois." Huile sur toile. Signée et datée 1898.No longer availableDim. 31 cm x 46 cmEstimate: € 200/300 -
#374Rita Konig
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45/60 -
#390
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 9,37 gEstimate: € 300/400 -
#160
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 600/800 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968
“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#144
“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. In recent vergulde en gave lijst.
"Vue de Venise". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre récemment doré et intact.No longer availableDim. 39 x 55 cmEstimate: € 180/240 -
#559
“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200/240 -
#552
“Zicht op de St. Benedictuskerk te Mortsel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vue de l'église Saint-Benoît à Mortsel ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48 cm x 86 cmEstimate: € 120/200 -
#255
“Susanna in bad”. Olieverf op paneel. In vroeg XIXe eeuwse lijst.
"Susanne dans le bain". Peinture à l'huile sur panneau. Dans un cadre du début du XIXe siècle.No longer availableDim. 45 cm x 55 cmEstimate: € 120/200 -
#384Edward Fierens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120 -
#285Edward Van Mieghem
“Landweg bij boerendorpje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1896.
« Route de campagne près du village agricole ». Huile sur toile. Signée et datée 1896.No longer availableDim. 37 cm x 47 cmEstimate: € 120/200 -
#539
“Personages in een romantiserend landschap bij een drinkplaats”. Olieverf op doek. Vlaamse school. 19e eeuw.
"Personnages dans un paysage romantique à l'abreuvoir". Huile sur toile. Ecole flamande. 19ème siècle.No longer availableDim. 71 cm x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#392Reinauts
“Vrouwelijk naakt”. Acrylverf op board. Gesigneerd.
"Nu féminin". Peinture acrylique sur carton. Signé.No longer availableDim. 49 cm x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#5Andreas DirksPeriod: 1865 - 1922
“Schepen voor de haven van Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1911.
"Navires devant le port de Venise". Huile sur carton. Signé et daté 1911.No longer availableDim. 12 x 25 cmEstimate: € 300/400 -
#90
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 600/800 -
#110
Een 18 K wit en geelgouden art deco ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Une bague art déco en or blanc et jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,10 ct.No longer availableDim. 11,66 gEstimate: € 600/800 -
#120
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 600/800 -
#194
“Ram”. Olieverf op doek. Signatuur verdwenen. XIXe eeuw.
"Bélier". Huile sur toile. La signature a disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 37 cmEstimate: € 200/300 -
#529Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.
"Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 1000/1200
Other lots in this auction
-
#371
Vier Chinese rijstkommen met afbeeldingen van goudvissen.
Quatre bols de riz chinois avec des images de poissons rouges.No longer availableDim. Ø 11 cmEstimate: € 30/40 -
#687Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#513
Een gesculpteerd albasten lampenvoet.
Un pied de lampe sculpté en albâtre.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/80 -
#188
Een paar plafonnières van verguld koper en met glazen coupes.
Paire de plafonniers en cuivre doré à coupes en verre.No longer availableDim. Ø 30,5 cmEstimate: € 40/60 -
#280
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,68 ct. FVS2.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,68 ct FVS2.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 650/750 -
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 204 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#586
Een handgeknoopt Perzisch Hamadantapijtje.
Un tapis hamadan persan noué à la main.No longer availableDim. 300 x 102 cmEstimate: € 80/120 -
#17Ardot
Een ovaal schoteltje van aardewerk met een duif in het decor.
Une soucoupe ovale en faïence à décor de pigeon.No longer availableDim. 20,5 cm x 30 cmEstimate: € 30/40 -
#683
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal incolore taillé.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 80/120 -
#91Sam HercingerPeriod: 1917-1981
“Meisjeshoofd”. Een groen bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Tête de fille". Une statue en bronze vert sur un socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#481
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#327
Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 35/45