Similar lots by type
-
#512Roman Zuzuk“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#94Egide Van der Paal“Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 29/07/1950.
“Vue sur Anvers depuis la Rive Gauche”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 29/07/1950.No longer availableDim. 44 x 55 cmEstimate: € 50 / 100 -
#674“Damesportret”. Gemengde techniek op papier. Handtekening ‘de Kat’.
“Portait de dame”. Techniques mixtes sur papier. Porte une signature : “de Kat”.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Adrien De BraeckeleerPeriod: 1818 - 1904“Het doktersbezoek”. Een ingekleurde pentekening. Gesigneerd.
“La visite médicale”. Un dessin à la plume en couleurs. Signé.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#672“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. handtekening ‘Emile Patour’.
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signature: “Emile Patour”.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 50 / 100 -
#559“Abstract werk”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Grautner’ en gedateerd ‘69.
“Oeuvre abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée “Grautner” et datée ‘69.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#329Theofiel De Bock“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#714Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932“Zeilboot op de Schelde”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Voilier sur l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 180 / 260 -
#474Andor KomivesPeriod: °1958“Adam & Eva” & “Traditionele carnavalsscène”. Een paar aquarellen op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1993 & 1990.
“Adam et Eve”. Aquarelle sur papier. Signées et datées 1990 et 1993.No longer availableDim. 39 x 34 & 43 x 34 cm cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Fr. Smets“Hoevezicht”. Een pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Fermette”. Dessin à la plume . Signé et daté.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 15 / 20 -
#174“Nonnen”. Inkt op papier. Draagt een handtekening: ‘Kolwitz’. Met gedicht op de verso.
“Nonnes”. Encre sur papier. Porte une signature: “Kolwitz”. Poème au verso.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 150 / 250 -
#152Edgard FarasynPeriod: 1858 - 1938“De strandjutter”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Déferlants”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 120 / 180 -
#84Alicia Rymovitch“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Nature morte, fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 35 x 47Estimate: € 30 / 50 -
#514Lode Keustermans“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#552“Danseressen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Domergue’.
“Danseuses”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: “Domergue”.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 50 / 100 -
#324“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening ‘Taverniers’. Zonder lijst.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Taverniers”. Sans encadrement.No longer availableDim. 30 x 48 cmEstimate: € 50 / 100 -
#524“Bloemen”. Olieverf op papier. Italiaanse school.
“Fleurs”. Huile sur papier. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100 / 120 -
#332“Sloepen op het meer”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Verburgh.
“Chaloupes sur le lac”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : “Verburgh”.No longer availableDim. 20 x 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#532“Stilleven met rozen”. Draagt een handtekening: ‘Verwey’.
“Nature morte, roses”. Porte une signature: “Verwey”.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 50 / 100 -
#254“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Handtekening “Lesser”.
“Vue sur le village”. Aquarelle sur papier. Signature: “Lesser”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#582Sandra Jayat“Compositie met figuren”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition avec figures”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 55 x37 cmEstimate: € 220 / 240 -
#544Lode Keustermans“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Rencontre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#322Servais DetilleuxPeriod: 1874 - 1940“Meisjesportret in profiel”. Een sanguinetekening. Gesigneerd en gedateerd ‘04. Met opdracht.
“Portrait de fille” Sanguine sur papier. Signée et datée ‘04. Avec dédicace.No longer availableDim. 24 x 22 cmEstimate: € 50 / 60 -
#82“Zicht op Antwerpen”. Houtskool op papier. Gesigneerd. Niet ingelijst. Draagt een handtekening: “Jules Guiette”.
“La Rade d’Anvers”. Fusain sur papier. Signé. Porte une signature: “Jules Guiette”.No longer availableDim. 48 x 68 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#669Merho“Kiekeboe”. Tekening met opdracht, gesigneerd en gedateerd 1987.
“Kiekeboe”. Dessin dédicacé, signé et daté 1987.No longer availableDim. 30 x 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#739Shoichi Hasegawa“Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#279“Bosweg”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Chemin forestier”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#180Een 18 karaats geel gouden hartvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Pendentif en or jaune 18 en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 1 ct. et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 650 / 800 -
#134Ben De PooterEen paar liturgische werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
Paire de tableaux liturgiques. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 51 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561Een balustervaas van Nankingaardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase balustre en faïence Nanking. Marque à la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#642Een eikenhouten vaatkast met onderaan twee paneeldeuren en in het midden twee laden.
Un vaisselier à deux portes et à deux tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 162 x 106 x 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#735Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#432Een lot kleurloos kristal met vergulde montuurtjes, bestaande uit een dekseldoos met asbak, een ronde asbak, een drageoir en twee kleine asbakjes.
Un lot d’objets divers en cristal incolore, comprenant une boite avec couvercle, un cendrier, un cendrier rond, un drageoir et deux petits cendriers.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#327Een bonbonnière van gedreven koper met een decor van vruchten en een tinnen vide-poche in de vorm van bladeren en bessen.
Une bonbonnière en cuivre repoussé, décor de fruits, et un vide poche en étain en forme de feuilles et baies.No longer availableDim. l: 15 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een schedel van een een kafferbuffel op houten wandplank.
Un crâne de buffle d’Afrique sur une planche murale en bois.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 260 / 300 -
#798Gustave DonnetPeriod: 1892 -1973“Havendorp.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Village près du port”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 30 / 40

