Other lots by Peiser
-
#439Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Dreigende Storm. Garnalenvisser”. Ets. E.A. en gesigneerd buiten de plaat.
“Tempête imminente. Pêcheur de crevettes”. Gravure. E.A. et signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#422Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“La Cour, rue du Faucon”. Ets. Genummerd 37/150 en gesigneerd buiten de plaat.
La Cour, rue du Faucon. Eau-forte. Numérotée 37/150 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Les sans-travail”. Ets. Genummerd 73/100 en gesigneerd buiten de plaat.
“Les sans-travail”. Eau-forte. Numérotée 73/100 et signée à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 45 x 33 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#151
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Volkskunst.
Une statue de saint en bois sculpté et polychrome. Art populaire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240
Een parelhalssnoer met een 18 K witgouden slot.
Collier de perles avec fermoir en or blanc 18 K.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 100 / 150 -
#370Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Gymnopédies” (33 x 52 cm) en “Zittend naakt” (40 x 25 cm). Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
Gymnopédies (33 x 52 cm) et Nu assis (40 x 25 cm). Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#261
“De baadster.” Terra cotta beeld. Gemerkt B.B. 340.
La Baigneuse. Statue en terre cuite, marquée B.B. 340.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#490Goebel, Germany
“Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.
“Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#343
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10 / 20 -
#626
Twee handgeknoopte Perzische wollen bidkleedjes.
Deux tapis de prière en laine persane noués à la main.No longer availableDim. 147 x 87 & 140 x 92 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445
Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.
Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#619E. Armand
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Marine. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 48 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Goebel, Germany
“Das große Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 333. Onderaan gemerkt.
“Das große Ereignis”. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 333. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18
Een messingen inktstel met porseleinen inktpotjes. Tijdperk art nouveau.
Encrier en laiton avec récipients en porcelaine. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. b: 27 cmEstimate: € 75 / 100 -
#625Felix Timmermans
Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.No longer availableEstimate: € 50 / 80