Similar lots by type
-
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenvaas”. Een églomisé. Gesigneerd links onderaan.
"Vase fleuri". Un églomisé. Signature à gauche en bas.No longer availableDim. 64 x 54 cmEstimate: € 50/70 -
#579Cotianna Horvath
“Compositie in Oud-Egyptische stijl”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Composition de style Ancienne Egypte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#602
“Bloemenstilleven”. Een drieluik, olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Nature morte aux fleurs”. Triptyque en huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 50 & 85 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#174Delen
“Wandelaarster in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd XIXe eeuw.
"Promeneuse dans le bois". Huile sur toile. Signée, XIXième siècle.No longer availableDim. 66 x 50,5 cmEstimate: € 200/220 -
#806R. Collon
“Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 47 x 37 cmEstimate: € 60/100 -
#262Jakob SmitsPeriod: 1855 - 1928
“Familie in een interieur”. Een kleurenets. Gesigneerd door de weduwe van Jakob Smits en genummerd 42/200
"Famille dans un intérieur". Une eau-forte en couleurs. Signée par la veuve de Jakob Smits et numérotée 42/200.No longer availableDim. 51,5 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30/50 -
#310Jacques BagePeriod: °1942
“Instant Provençal”. Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 1993.
“Instant Provençal”. Acrylique sur toile. Signé et daté 1993.No longer availableDim. 97,5 x 200 cmEstimate: € 800/1200 -
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#802Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#704Charles LebonPeriod: 1906-1957
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue hivernale sur la ferme". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 200/300 -
#682Edgard Heirman
“Beewegkapel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Chapelle du Beeweg". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#672Marinus Van Eys
“Marine met zeilboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine beschadiging.
"Marine au voilier". Huile sur toile. Signée. Petit dégât.No longer availableDim. 42 x 72 cmEstimate: € 100/120 -
#212K. Fenser (?)
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1989.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1989.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 200/300 -
#805Andrés Cortes y AguilarPeriod: 1812-1879
“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Bergère aux moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 54 cmEstimate: € 300/500 -
#801Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Chemin boisé à Carolles, France”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin boisé à Carolles, France”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 25 x 37 cmEstimate: € 40/60 -
#714Marcel Van Cauwenbergh
“Stilleven met zonnebloemen en koper”. Olieverf op doek, gesigneerd.
"Nature morte, tournesols et cuivres". Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#804Richard BaseleerPeriod: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300/400 -
#803Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Landschap met hoeve bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme au bord d’une rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 800/1000 -
#400Renée KempenPeriod: 1914 - 2002
“Kustzicht met boten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux devant la côte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#800Edmond SandersPeriod: 1898 - 1961
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#177
Bronzen vaas met paarden.
Un vase en bronze avec chevaux.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 260/300 -
#332
“Atelier”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Atelier”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 118 x 90 cmEstimate: € 55/65 -
#352
Lot bestaande uit 8 grote en kleine vuurvaste potten van steengoed (merk Valauris) met witmetalen montuur (gemerkt Wiskemann). Met één extra aardewerken deksel. Evenals een grote sauskom, een terrine en twee schalen gemerkt Wiskemann.
No longer availableEstimate: € 80/100 -
#716
Een wandkapstok met ovale spiegel en zeven haken.
Porte manteau mural à miroir ovale et sept crochets.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 80/100 -
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#87
Een barometer-thermometer op koper met een houten kast.
Un baromètre et thermomètre sur cuivre et bois.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40/60 -
#349
Lot koper. Vijf kandelaars, een kaarsensnuiter, een olielampje en twee verdampers.
Un lot d'objets en cuivre dont un mouchoir, cinq chandeliers, une lampe à huile, et deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#31
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#794
Een Louis Philippe koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit negen kopjes, elf ondertasjes, een koffiepot, een kom en een deksel van een suikerpot.
Un service à café Louis Philippe en porcelaine polychrome et dorure, comprenant neuf tasses, onze soucoupes, une cafetière, un plat et le couvercle du sucrier.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#638
Rode Murano vaas.
Un vase Murano, rouge.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 50/60 -
#398
Een lot Frans porselein, bestaande uit een chocoladekan, een kandelaar, een dekseldoos en een pillendoosje.
Un lot d'objets en porcelaine française comprenant une verseuse à chocolat, un chandelier, une boite à couvercle et une boite à médicaments.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#118
Een mahoniehouten likeurkeldertje, versierd met messingen inlegwerk en met monogram ‘RT’.
Cave à liqueur en acajou décorée d’incrustations de cuivre. Monogramme RT.No longer availableDim. H: 25 cm ; B: 31 cmEstimate: € 60/100