Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.

“Portret van de Gravin van Maupas, hofdame van Prinses Elisabeth”. Pastel op papier. XVIIIe eeuw.

Portrait de la comtesse de Maupas, dame d'honneur de la princesse Elisabeth. Pastels sur papier. XVIIIème siècle.
120
50 x 44 cm
Estimate: 100120
Catalogue #120
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #8

    “Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.

    "Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #7

    “Impressie van een woud”. Een pasteltekening. Onduidelijk gesigneerd.

    "Impression d'une forêt". Un dessin au pastel. Pas clairement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #34
    Bernadette Vincken

    Twee landschappen en een compositie, aquarel op papier, waarvan twee ingekaderd. Allen gemonogrammeerd en de landschappen gedateerd 2000.

    Deux paysages et une composition, aquarelle sur papier, dont deux sont encadrés. Tous monogrammés et les paysages datés de 2000.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30; 34 x 49 & 41 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • Auguste Oleffe

    Een print op papier met paard en hooiwagen.

    A print on paper with horse and hay wagon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 53 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #164

    “Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.

    “Couple riant”. Huile sur un panneau publicitaire ancien. Signé “Ed. bourgeois 1885”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #15

    Een reproductie in kader achter glas.

    Une reproduction dans un cadre sous verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 38 (46 x 56) cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #170
    Roelof

    “Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase aux Fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #160
    Pierre Dyckmans

    “ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.

    "La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27x22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #71

    “Zittende man met gebedskrans in de hand”. Een handgeschilderd Indisch werkje. Gesigneerd.

    "Homme assis avec une couronne de prière à la main". Une œuvre indienne peinte à la main. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 10 x 6,5 cù
    Estimate: € 40 / 60
  • #202
    Raph

    “Strandzicht.” Zwart-wit Foto. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    “Beach view.” Black and white picture. Signed and dated 1953.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #178

    “Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.

    « Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een Italiaanse spiegel met gesneden en verguld houten lijst en met gebosseerd glas. Gebruikssporen. Omstreeks 1800.

    Un miroir italien avec cadre en bois sculpté et doré et avec verre en relief. Traces d'utilisation. Vers 1800.
    No longer available
    Online only
    Dim. 94 x 56 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #121
    G. Prudhomme

    “Zelfportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd XI 1917.

    "Autoportrait". Technique mixte sur papier. Signé et daté XI 1917.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 24,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #195

    Een ronde spiegel van hout.

    A round mirror made of wood.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Online-Only Schilderijen - 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 21:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 21:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More