Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een adelijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

“Portret van een adellijke dame”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.

”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.
Dim. 90 x 45 cm
SKU: 1003200579.
Auction day: 11 March 2020 19:00
Catalogue #579
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #514
    Jan Van Rhijnnen

    “Polderlandschap”. Aquarel op papier. Haagse school, gesigneerd.

    “Paysage du polder”. Aquarelle sur papier. Ecole de La Haie, signée.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 32,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #458

    Een dekselvaasje en een sierbordje van Imariporselein.

    Petit vase couvert et une assiette décorative en porcelaine d’Imari.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm, Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #9
    C. Wouters

    Een klein herenportretje, olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    Petit portrait d’homme. Huile sur panneau. Signé et daté 1925.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460

    Een Chinese houten sokkel, versierd met een gegraveerd en gepolychromeerd decor en met een cloisonné blad.

    Socle en bois sculpté à décor gravé et polychromé. Tablette en cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #155

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljant van ± 0,87 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,14 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un brillant de ± 0,87 ct et de brillants ayant un poids total de ± 0,14 ct.
    No longer available
    Dim. 4,15 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #166

    Een Spaanse tafel met drie laden. XVIIe eeuw op recenter onderstel.

    Table espagnole ouvrant à trois grands tiroirs. XVIIe siècle. Base en chêne plus récente.
    No longer available
    Dim. 84 x 203 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 10 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #215

    Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 200 x 142 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #575
    Philips

    Een oude radio, super- inductieontvanger in bakelieten kast. Type 830A. Bouwjaar 1931.

    Ancienne radio, receveur super induction en bakelite. Type 830A. Année 1931.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 1780 / 240
  • #103

    Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal.

    Garniture à café et à thé quatre pièces en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #396

    Vergulde spiegel met console.

    Miroir doré avec console.
    No longer available
    Dim. 140 x 68/84 x 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More