#20
Chaîne en or jaune 18 ct sertie de trois petits diamants de taille ancienne et de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 400 / 500 -
#662J. Wiltz
“Marché et cathédrale”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Marché et cathédrale”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 200 / 240 -
#331
Een zeeschildpadschild. Slijtage.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#334
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#221Emile LaportePeriod: 1858 - 1907
“Jongetje met zeilbootje”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Petit garçon aux voilier”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 400 / 500 -
#324
Een Madonna met kind en twee hoornvaasjes van deels verguld Brussels porselein. Onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant et deux cornets, partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles. sous globe.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#542
“Dorpsgezicht”. Gemengde techniek.
#685
Een antieke salontafel met gerainureerde poten met smeedijzeren verbinding.
#354
Een spiegel van verguld gesculpteerd hout, met vogels op de kroon.
Miroir en bois sculpté et doré surmonté d’oiseaux.No longer availableDim. 86 x 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#771
Een lot van 23 eieren in diverse mineralen en in verschillende groottes.
Lot de 23 oeufs en différents minéraux et de différentes tailles.No longer availableEstimate: € 80 / 100