Similar lots by type
-
#184Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
Nu féminin . Technique mixte sur toile. Signé.No longer availableDim. 175 x 92 cmEstimate: € 250/350 -
#214Marinus Van Eys
“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150/200 -
#192Alexis De LeeuwPeriod: act. 1848 - 1896
“La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.
La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.No longer availableDim. 25 x 32 cmEstimate: € 550/600 -
#382Eric Suriyasena
“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
“Mère avec enfant” . Une œuvre d'art teint à la main.No longer availableDim. 155 x 84 cmEstimate: € 40/60 -
#49
“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180/220 -
#272W. Hertoghs
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.
Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#289Lis
“Collages”. Beide gesigneerd en resp. gedateerd 1997 & 2007.
Collages . Signés et datés respectivement de 1997 et 2007.No longer availableDim. 40 x 27 & 45 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#349A. Nuyts
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60/100 -
#109Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
“Stilleven met klaprozen en rode bessen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux coquelicots et fruits rouges . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 80/120 -
#179Leo SpanoghePeriod: 1874 - 1955
“Palingbotters op de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Pêcheurs d’anguilles sur l’Escaut. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 550/600 -
#139Jan DeckersPeriod: 1865 - 1942
Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.No longer availableDim. 48 x 30 & 48 x 61 cmEstimate: € 120/200 -
#142Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Boer met kar voor de hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysan avec charrette devant la ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220/240 -
#164Theo PraetPeriod: 1889 - 1967
“Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.
Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.No longer availableDim. 60 x 74 cmEstimate: € 320/380 -
#134Henriette Daenen
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
Roses . Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 80 x 35 cmEstimate: € 100/150 -
#174Luk HostePeriod: °1953
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
“Nature morte aux coquilles et binoculaires sur la plage”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘81.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#119Hubert De VriesPeriod: 1899 - 1979
“Boten op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux sur la plage . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#140
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,50 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 800/900 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220/260 -
#379
Drie moderne werken zonder lijst.
Trois œuvres modernes sans cadre.No longer availableDim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#399
Een glazen stolpje op houten voet.
Un dôme en verre sur une base en bois.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#253
Een metalen beeld op marmeren sokkel met voorstelling van een kruisdragende Christus.
Une statue en métal sur un socle en marbre représentant un Christ portant une croix.No longer availableDim. H. 82 cmEstimate: € 100/120 -
#34
“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100/120 -
#154Frans Simons
“Slagveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Champs de bataille . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#104
Collage met Mona Lisa.
Collage avec Mona Lisa.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#116
Engelse ladenkast van licht eikenhout. Vijf laden, de bovenste met uitsprong. XIXde eeuw.
Commode anglaise en chêne clair. Cinq tiroirs, celui du haut avancé. XIXème siècle.No longer availableDim. 120 x 115 x 52 cmEstimate: € 100/140 -
#181
Een onbewerkte slagtand van een Afrikaanse olifant. Met CITES-certificaat. BE/0025/2019. 12,2 kg.
Une défense brute d'éléphant d'Afrique. Avec certificat CITES. BE / 0025/2019. 12,2 kg.No longer availableDim. l: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50/80