Other lots in this auction
-
#35Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 280 / 350 -
#40Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met een 24 karaats geel gouden hanger van 10 g.
Un porte-clé en or jaune 18 ct avec pendentif en or jaune 24 ct de dix grammes.No longer availableDim. 15,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#214Adolphe KellerPeriod: 1880-1968“Zicht op de Schelde nabij Vlissingen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie in de wolken.
”Vue sur l’Escaut à Flessingue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 140 cmEstimate: € 500 / 700 -
#171“Compositie”. Gemengde techniek. Oosters werk.
”Composition”. Techniques mixtes. Travail oriental.No longer availableDim. 37,5 x 47,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#329Guido Vanderheyden“Vier zwart-wit litho’s met gebouwen en interieurs”. Gesigneerd buiten de plaat.
Quatre lithographies noir-blanc d’immeubles et d'intérieurs. Signées hors planche.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#421Een lot van drie verschillende koperen lampenvoeten.
Un lot de trois pieds de lampe différents. Cuivre.No longer availableDim. h: 50 - 95 cmEstimate: € 30 / 50 -
#284Corneille“Het Paar”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd, genummerd XI/XX en gedateerd 2002 buiten de plaat.
”Le couple”. Une lithographie. Epreuve d’artiste, signée, numérotée XI/XX et datée 2002 hors planche.No longer availableDim. 30,5 x 21,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#243Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en draakjes.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages dans un paysage et de dragons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 400 -
#63Chr. Händel, BayreuthEen oude vilten hoge hoed in originele doos.
Un haut de forme ancien en feutre dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#181Twee borden van blauw en wit Delfts aardewerk , versierd met bloemenvazen op het plat. Kleine randschade. XIXe eeuw.
Deux assiettes en faïence de Delft bleue et blanche, décoration de vases à fleurs sur le plat. Petit éclat. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#448Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#389Een lot van drie landschappen, waarbij twee op paneel en één op doek. Allen gesigneerd.
Un lot de trois paysages, dont deux sur panneaux et un sur toile. Signés.No longer availableDim. 40 x 27 & 25 x 35 cmEstimate: € 120 / 180

