Similar lots by type
-
#564Hilde Hendrickx
“De danseres”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La danseuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 120 x 55 cmEstimate: € 40/50 -
#271
Een bronzen olielamp in de vorm van een saterhoofd op een vogelpoot. XIXe eeuw.
Une lampe à huile en forme de tête de satire sur un pied d’oiseau. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/150 -
#202Julien Van de Veegaete
“Moeder en kind bij het haardvuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et enfant prés du feu ouvert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#608
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Verbredende kragen met oren in de vorm van olifantenkoppen. Decor in rechthoekige uitsparingen met hoogwaardigheidsbekleders in interieurs. Roestrode achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Met hun houten sokkels. Onderaan een zegelmerk verwijzend naar Keizer Qianlong.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Cols évasés accostés de tête d’éléphants. Décor dans des réserves rectangulaires de dignitaires dans des intérieurs. Fond rouille aux semis de fleurs et de papillons. Avec leurs socle en bois. Sous la base une marque sigillaire référant à l’Empereur Qianlong.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 600/1000 -
#216Louis Cortois
“Helena van Troje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw. Herdoekt.
“Hélène de Troie”. Huile sur toile. Signée. XIXe siècle. Retoillée.No longer availableDim. 144 x 95 cmEstimate: € 600/1000 -
#329Theofiel De Bock
“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100/120 -
#592Daniel GiermonprezPeriod: °1933
“Stilleven met vissen”. Olieverf op doek. Op de achterkant gesigneerd en gedateerd 25/9/57.
“Nature morte, poissons”. Huile sur toile. Signée à l’arrière et datée 25/9/57.No longer availableDim. 97 x 145 cmEstimate: € 250/350 -
#224G.C. Hansen
“Herder met schaapskudde”. Olieverf op doek. gesigneerd.
“Berger et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 92 x 116 cmEstimate: € 200/240 -
#791
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#612A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#601
Paar grote vazen van Chinees porselein. Veelkleurig en verguld glazuur in de geest van de famille rose. Eironde buiken, lichtjes verbredende basissen. Koppels qilongs op de schouders. Verbredende kragen met oren in de vorm van Fohonden. Decor in boven elkaar geplaatste, afgeronde vierkante uitsparingen met galante scènes in interieurs, evenals met bloemen en vogels. Groene achtergrond, bezaaid met vlinders en bloemen. Canton, tijdperk Qing, XIXde eeuw. Eén vaas met een grote haarbarst over de bu(..)
Paire de grands vases en porcelaine de Chine. Emaux polychromes dans le style de la famille rose et dorure. Panses ovoïdes, bases légèrement élargies. Couples de qilong sur les épaules. Cols évasés accostés de couples de chiens de Pho. Décor dans des réserves carrées superposées aux coins arrondis de scènes galantes dans des intérieurs et d’oiseaux et des fleurs. Fond vert aux semis de fleurs et de papillons. Canton, période Qing, XIXe siècle. Un vase avec un long cheveux sur la panse.(..)No longer availableDim. H. 83 cmEstimate: € 1000/1600 -
#172
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Handtekening ‘Ziani’.
“Vue sur la ville”. Huile sur toile. Signée: “Ziani”.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 100/200 -
#246
Een eikenhouten jachtkoffer met twee gemoulureerde deuren onder het wapencompartiment met klapblad. XIXe eeuw.
Un coffre de chasse en chêne avec deux portes à moulures en dessous du compartiment à armes. XIXième siècle.No longer availableDim. 81 x 130 x 59 cmEstimate: € 200/300 -
#199René De Lanoy
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneeerd.
“Tournesols”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 76 x 70 cmEstimate: € 160/200 -
#189Edgard Breyne
“Stilleven met hortentia”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte, hortensia”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#665
Een staande klok in eikenhouten kast met een wijzerplaat van koper en tin en het opschrift “Tempus fugit”. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne à cadran en cuivre et étain inscrit “Tempus fugit”. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 150@/180 -
#236
Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.
Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 200/300 -
#797César De CockPeriod: 1823-1904
“Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.
“Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.No longer availableDim. 99 x 69 cmEstimate: € 1500/2500 -
#589Egide P. Rosseels
“Winter in de kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’hiver à la Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 50/80 -
#792
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#166
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 210 x 153 x 63 cmEstimate: € 200/240 -
#186
Een sobere garderobe met een gemoulureerde deur. XIXe eeuw.
Une garde robe sobre avec une porte à moulures. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 200/260 -
#586
Een Engelse tweeledige ladenkast z.g. chest-on-chest van gefineerd mahoniehout met drie laden onderaan en drie grote en twee kleine laden bovenaan. XIXe eeuw.
Une armoire à tiroirs en deux partiesdite chest-on-chest en acajou de placage, avec au dessous trois tiroirs, et au dessus deux petits et trois grands tiroirs. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 200/300 -
#219Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 150 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#93
Een geit van meerkleurig aardewerk. Delft, XIXe eeuw.
Une chèvre en faïence polychrome. Delft, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 60/100 -
#141Château des Tuileries - Sèvres
Een paar siervazen man meerkleurig porselein en messing, versierd met handgeschilderde decors van personages in een landschap en bloemen in cartouches op blauwe fond, afgewerkt met verguldsel. Gemerkt en het decor gesigneerd ‘Bernier’. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Deux vases en porcelaine polychrome et laiton, décor peint à la main de personnages dans un paysage et fleurs - cartouches sur fond bleu avec finitions de dorure. Marqués et signés Bernier. XIXième siècle. Un couvercle a été restauré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 300/500 -
#701Märklin
Diesellocomotief model 3067 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive Diesel modèle 3067 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#47
Een grote sierjardinière van majolica in de geest van Rouen.
Une grande jardinière en majolique, oeuvre dans l’esprit Rouen.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 20/30 -
#704
Twee verschillende olielampen, waarbij één met een voet van zamak en albast en de andere van blauw opaalglas en messing met een verguld decor.
Deux lampes à huile différentes, dont une avec pied en régule et albâtre, l’autre en verre opale bleu et laiton avec un décor en dorure.No longer availableDim. h: 65 & 71 cmEstimate: € 40/50 -
#312Henri RottiersPeriod: 1880 - 1958
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 23 cmEstimate: € 50/60 -
#480
Een lot van vijf verzameldozen met mineralen en gesteenten.
Lot de cinq boîtes de collection contenant des minéraux et des pierres dures.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#314Constant Simon
“Landweg naast een riviertje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd. Herkomst: familie van de schilder.
“Sentier au bord d’une rivière”. Huile sur toile. Attribuée, mais pas signée. Provenance: famille du peintre.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 100/120 -
#286Scipitar
Een handgeknoopt Albanees tapijt. Met certificaat.
Un tapis albanais fait main. Avec certificat.No longer availableDim. 199 x 298Estimate: € 70/120 -
#372
Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor van planten, bestaande uit 22 wijnglazen en 16 borrelglaasjes. We voegen er 11 tumblerglazen met een geslepen decor van wild aan toe.
Un service de verres en cristal incolore avec décor de plantes taillé , comprenant 22 verres à vin et 16 verres à goutte. Nous ajoutons 11 verres au décor taillé de gibier.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#554
Een foto van een neushoorn op plexiglas.
Une photographie sur plexi, représentant un rhinocéros.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 120/150 -
#498
Een lot van vier dameshoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Tweede helft van de XXste eeuw.
Un lot de quatre statues en ivoire africaine sculptée en forme de têtes de femmes. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 180/220