Similar lots by type
-
#209Jan MaesPeriod: 1876 - 1974
“Terugkeer naar de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Retour à l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 85 cmEstimate: € 260/300 -
#375
Een mahoniehouten tafel met kantelend en gefineerd blad. Engels werk, XIXe eeuw.
Table en acajou à abattant en bois de placage. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. 114 x 72 cmEstimate: € 200/240 -
#226
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde paneeldeuren boven twee laden. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessus de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 147 cmEstimate: € 80/100 -
#395
Een Georgian bureau van mahoniehoutfineer met twee maal drie laden aan de zijkant en drie laden in de gordel. Het blad bekleed met kalfsleder.
Bureau Georgian double face en placage d’acajou ouvrant à deux fois trois tiroirs des deux côtés et de trois tiroirs en ceinture. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 137 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#592Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Obsessie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘93.
“Obsession”. Huile sur toile. Signée et datée 1993.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 600/1000 -
#324L. Van Langendonck
“Romantisch landschap met vier badende dames”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1877. Kleine beschadigingen.
“Paysage romantique aux quatre baigneuses”. Huile sur toile. Signée et datée 1877. Petits accidents.No longer availableDim. 80 x 58 cmEstimate: € 120/200 -
#189Adolphe KellerPeriod: 1880 - 1968
“St.-Tropez”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Saint-Tropez”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 200/280 -
#229Franz De VadderPeriod: 1862 - 1932
“Hoeve met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme et poules”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 160/200 -
#292Lode BosmansPeriod: °1925
“Winters plattelandszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#604Adrian Serban - ChiraPeriod: °1958
“Abstracte mannen- en vrouwenfiguur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme et femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 121 x 121 cmEstimate: € 300/500 -
#841
Twee bankjes van gedraaid en sober gesculpteerd eikenhout. XIXe eeuw.
Deux petits bancs en chêne tourné et sobrement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#422
“Roeiboot voor een stad”. Olieverf op paneel.
“Chaloupe devant une ville”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 120/200 -
#219Jan Van Baelen
“Schapen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moutons dans la bergerie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 650/700 -
#579Renaat Ivens
“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 220/240 -
#386
Een Regency klaptafeltje van mahoniehout met een rechthoekig blad op centrale driepoot. XIXe eeuw.
Table abattante Regency en acajou. Tablette rectangulaire sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 91 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#222Karel De BauwPeriod: 1909 - 2002
“De banjospeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de banjo”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 420/460 -
#808
Een lot tin, bestaande uit een terrine, een koffiepot, een schotel, een kom, enkele diepe borden en een serveerlepel. Grotendeels XIXe eeuws.
Lot d’étains comprenant une terrine, une cafetière, un plat, un bol, quelques assiettes creuses et une cuillère de service. En grande partie XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#789Fre Steeman
“Trekpaarden” & “Bedrijvigheid aan de kade”. Resp. Olieverf en aquarel op papier. Allebei gesigneerd.
“Chevaux de trait” et “Travail à la rade”. Respectivement huile et aquarelle sur papier. Tout les deux signés.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#584Liviu CalinescuPeriod: °1946
“Cosmos and future”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cosmos et future”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 97 x 195 cmEstimate: € 1000/1500 -
#176
Een breakfront boekenkast van mahoniehout met vier paneeldeuren onderaan en vier laden onder de gevitreerde deuren. Tijdperk George IV.
Bibliothèque breakfront en acajou, le bas ouvrant à quatre portes pleines et quatre tiroirs, le haut à quatre portes vitrées. Epoque Georgian.No longer availableDim. 197 x 210 cmEstimate: € 400/600 -
#559B. De Bruyn
“Besneeuwd hoevelandschap bij schemering”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneige aux fermes au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 55/65 -
#821
Een ronde tafel van gefineerd hout met een ingelegd decor van St. Joris op het blad.
Table ronde en bois de placage incrustée d’un Saint-Georges.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 100/180 -
#776
Drie mahoniehouten Regency stoelen met gebogen rug.
Trois chaises d’époque Regency en acajou. Dossiers arqués.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#302Gevaert
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine aux voiliers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 61 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#717Goebel
“Meisje in een boom” & “Jongen op hekje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel.
“Petite fille dans un arbre” et “Garçon sur une grille”. Deux statuettes en biscuit polychrome par M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#313
Een lot van vijf verschillende bustes van galvanoplastie.
Lot de cinq bustes en galvanoplastie.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#475
Een vaas van meerkleurig Japans porselein, gemonteerd als schemerlamp.
Vase en porcelaine polychrome du Japon, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#32Gallego
“Stierenvechters”. Ets. Gesigneerd en genummerd 85/100 buiten de plaat.
“Toréadors”. Eau-forte. Signée et numérotée 85/100 hors planche.No longer availableDim. 37 x 28 cmEstimate: € 20/30 -
#338
Een paar kandelaars van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met twee lichtpunten.
Paire de candélabres en bronze doré de style Louis XV à deux lumières.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/80 -
#202Alfons Van Beurden
“Teddybeer”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Ours en peluche. Gouache sur papier. Signée.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 100/150 -
#190
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een saffier van ± 1,14 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,21 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un saphir de ± 1,14 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,21 ct.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 1000/1200 -
#777Rouen
Een tafelgarnituur en karaf van porselein.
Garniture de table et carafe en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#43Mairy
“C’est la mère Michel!” Een houten naaidoosje met een handgeschilderde scène op het deksel. Gesigneerd.
“C’est la Mère Michel!”. Boîte à coudre en bois à décor peint à la main sur le couvercle. Signé.No longer availableDim. l: 19,5 cmEstimate: € 30/40 -
#563
Een minipalmboompje op sokkel met een groot aantal palmtakjes.
Palmier miniature en ivoire sur socle et avec une grande quantité de branches amovibles.No longer availableDim. 182,35 gEstimate: € 50/100 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#725
Een art deco glazen vaas met een versiering van vlakken en een verguld decor van een vrouwelijk naakt.
Vase art déco en verre décoré géométriquement et avec un nu doré.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80