#434Een lot van 10 offsetprints van werk van Victor Vasarely.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#692Albert GeudensPeriod: 1869-1949‘Interieur’, een ets in kleur, 250/300, getekend A. Geudens.
#354Gommaar TimmermansPeriod: 1930-1923“Mijnheer pastoor”. Hoogdruk op papier. Getekend Got (Gommaar Timmermans, zoon van Felix). Genummerd 226/600.
‘L’Eveil’, a color lithograph by Gaston Bogaert, signed outside the plate and numbered 79/125.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439Gaston Bogaert‘Pluie d’avril’, een kleurenlitho van Gaston Bogaert, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 93/125.
#92Casimir HeymansEen lot van drie werken van Casimir Heymans bestaande uit: ‘Lilo haven’, een tekening op papier, ‘Wasdag’, een ets op papier en een Ardeens dorpszicht, olieverf op schilderspaneel.
A lot of three works by Casimir Heymans consisting of: 'Lilo haven', a drawing on paper, 'Wasdag', an etching on paper, and a Ardennes village view, oil on panel.No longer availableDim. 37 x 33 cm (tekening)Estimate: € 120 / 180 -
#689Théo Verschaeren‘De Romboutstoren te Mechelen’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
#389Toshikata Mizumo“Puppetshow”, een Japanse houtsnede uit de reeks 36 examples of beauty, circa 1891.
'Puppet show,' a Japanese woodcut from the series '36 Examples of Beauty,' circa 1891.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#682Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979‘Oostende’, een ets op papier, getekend buiten de plaat Alfons Blomme.
'Ostend', an etching on paper, signed outside the plate by Alfons Blomme.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#684Théo VerschaerenPeriod: 1888-1946‘Boot onder de brug’, ets op papier, getekend Theo J. Verschaeren.
'Boat under the bridge', etching on paper, signed by Theo J. Verschaeren.No longer availableDim. 39 x 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#339Albert SaverysPeriod: 1886-1964‘Winterzicht’, een offset-litho door Albert Saverys.
'Winter View', an offset lithograph by Albert Saverys.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#444Enk De Kramer“Abstracte compositie”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, E/A VI/X.
"Abstract composition." A lithograph on paper, signed outside the plate at the bottom, E/A VI/X.No longer availableDim. 63 x 48 cmEstimate: € 120 / 180 -
#264Een set van twee deuren met elks vier gravures met Engels jachtthema. C. Vernet et Levachez.
A set of two doors, each with four engravings featuring English hunting scenes. C. Vernet and Levachez.No longer availableDim. 12 x 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#662‘Kerk in het ochtendgloren’, ets op papier, draagt handtekening.
'Church in the Morning Light', etching on paper, with signature.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#334“Le Coucher” & “Le Lever”. 2 Franse gravures op papier.
"The Bedtime" & "The Morning". 2 French engravings on paper.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 50 / 75 -
#84Armand Apol‘Boomgaard onder sneeuw’, een kleurenets van Valerius De Saedeleer door Armand Apol. Getekend buiten de plaat en genummerd 127/250.
'Orchard under Snow', a color etching after Valerius De Saedeleer by Armand Apol. Signed outside the plate and numbered 127/250.No longer availableDim. 55x60 cmEstimate: € 100 / 120
#421Een paar Chinese porseleinen dekselpotjes met Guanyin.
A pair of Chinese porcelain lidded jars with Guanyin.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 120 / 130 -
#677Een marmeren inktstel met 2 verzilverd, gesculpteerde potjes, schaaltje en vloeiblok.
A marble inkwell set with 2 silver-plated sculpted pots, tray, and blotter.No longer availableDim. 11 x 25 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374Roger HebbelinckEen set van twee etsen van naakten, buiten de plaat gesigneerd en genummerd.
#13Val Saint-LambertEen kleine art déco vaas van geslepen kristal, in de massa blauw gekleurd. Ongemerkt en met kleine schilfer onderaan.
#624Een lot exemplaren koraal en gedroogd aquatisch fauna.
#320Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
#126Dal NegroEen houten, ingelegde marqueterie speeltafel met uitschuifbaar deel en keerbaar blad. Inclusief schaakbord, backgammon, vilt kaartblad en roulette spel. Door Dal Negro, Treviso Italië.
A wooden marquetry inlaid game table with extendable part and reversible top. Includes chessboard, backgammon, felt card top, and roulette game. By Dal Negro, Treviso Italy.No longer availableDim. 75 x 77 x 77 cmEstimate: € 500 / 600