Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een dame.” Olieverf op gemaroufleerd doek, op paneel. Vroeg XIXde eeuw.

“Portret van een dame.” Olieverf op gemarouffleerd doek, op paneel. Vroeg XIXde eeuw.

“Portrait de dame”. Huile sur toile marouflé sur panneau. Début du XIXe siècle.
Dim. 53 x 64 cm
SKU: 1003200169.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #169
Estimate: € 180 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #535
    Ultra

    Een oude radio in kunststof kast. Type EU4052. Omstreeks 1950.

    Ancienne radio en plastique. Type EU4052. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen en omgeven met bloemenmotieven in roze, groen, geel en goud. Op de hals vier vergulde draken in reliëf, oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. Schade aan de bovenrand en haarscheur.

    Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome décoré de personnages, d’oiseaux, de papillons et de fleurs dans des cartouches et entourés de motifs floraux en rose, vert, jaune et or. Sur le col quatre dragons dorés en relief. Ase en forme de chiens de Pho. Canton, XIXe siècle. Dégât au bord supérieur et cheveu.
    No longer available
    Dim. H. 34 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #58
    Capodimonte

    “Musicerend koppel”. Een groep van meerkleurig en verguld Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musicien”. groupe en porcelaine italienne polychrome et dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #278
    Antoon Amorgasti
    Period: 1880-1942

    “De steenkapper”. Een beeld van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.

    “Le tailleur de pierres”. Sculpture en terre cuite polychrome. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #760

    Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout.

    Piédestal chinois en bois dur sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #65
    Christofle

    Een bestek van verzilverd en verguld metaal. 82 stuks. Waaronder telkens negen stuks van messen, lepels, vorken, dessertlepels - dessertvorken en koffielepeltjes. Acht stuks kleine mesjes en zes stuks gebakslepeltjes. Sla-en groentenbestek. Taartschep, suikertang, sauslepel, botermesje en zes messenleggers.

    Couvert en métal argenté et doré. 82 pièces. Chaque fois neuf couteaux, fourchettes, cuillères et fourchettes à dessert et cuillères à café. Couvert à salade et à légumes. Pelle à tarte, pince à sucre, cuillère à sauce, couteau à beurre et six porte-couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #252

    “Stadsgezicht bij kade.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Vue de ville au quai”. Huile sur toile. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #702

    “Geisha met ritueel gewaad”. Een Japanse houtsnede. Getekend in de plaat.

    “Geisha à la robe rituelle”. Gravure sur bois japonaise. Signée dans la planche.
    No longer available
    Dim. 37 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.

    Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 176 x 104 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #37

    Twee XIXe eeuwse Hollandse tabakspotten, waarvan één van koper en één van gedreven messing.

    Deux pots à tabac hollandais du XIXe siècle dont l’un en cuivre, l’autre en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    José Olmos

    “Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #189
    V. Plaquet

    “Portret van François Claude Theremin.” Olieverf op doek. Vroeg XIXde eeuw.

    “Portrait de François Claude Theremin”. Huile sur toile. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 70 x 58 cm
    Estimate: € 250 / 300
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More