Other lots in this auction
-
#488
Een karakterpop met een porseleinen hoofd, handen en voeten. Gemerkt: Christine Orange en genummerd 1199/1500. Linkerhand gebroken.
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#594
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#763Murano
Een kommetje van amberkleurig glas met twee groene vogeltjes op de rand.
Petite coupe en verre ambre décoré de deux oiseaux verts sur le bord.No longer availableDim. h 14,5; Ø 16,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#686
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 250 x 157 cmEstimate: € 40 / 50 -
#261
Een liggende dame in XVIIIe eeuwse klederdracht van meerkleurig en verguld porselein. Kleine schade aan de jurk.
Femme couchée du XVIIIe siècle en porcelaine polychrome et dorée. Petit dégât à la jupe.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#230
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à déux portes. XIXe siècle.No longer availableDim. 210 x 162 x 72 cmEstimate: € 150 / 250 -
#758
Een Duitse antieke pop met een porseleinen hoofd met schouderstuk. Gesloten mond. Blauwe paperweight-ogen. Originele kleding.
Poupée allemande ancienne à la tête en porcelaine avec épaules. Bouche fermée, yeux bleus “paper-weight”. Vêtements d’origine.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#299
“Hoeve aan een vijver”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘S.V.S.’.
“Ferme au bord d’un étang”. Huile sur panneau. Monogrammé S.V.S.No longer availableDim. 26 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11
Twee soldaten van porselein.
Deux soldats en porcelaines.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#621
Een groep vogels op boomstam en twee losse vogeltjes van gesculpteerd jadeïet. Bladeren aan onderkant beschadigd.
Groupe d’oiseau sur une branche et deux oiseaux dépareillés en jadéite sculpté. Dégâts au feuillage.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639
Een arduinen console in drie vlakken.
Console à trois surfaces en pierre de taille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688
Een antieke pop met porseleinen hoofd. Open mond. Blauwe open ogen. Oude klederdracht. Gemerkt J.
Poupée ancienne à la tête en porcelaine. Bouche ouverte. Yeux bleus ouverts. Anciens vêtement. Marque J.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 120 / 200