#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#577
Bronzen Boeddha op een lotusbloem.
#146
#569
“Abstract”. Gemengde techniek.
#512
“Geometricology”. Acryl op board. Draagt monongram ‘M ‘64.’ rechts boven.
“Geometricology”. Acryl sur carton. Porte un monogramme M46 en haut à droite.No longer availableDim. 30,8 x 21,9 cmEstimate: € 200 / 300 -
#69
“Het lossen van de vangst”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“La décharge des poissons”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#660
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
#497
“Vrouw met hand op het hart.” Houten beeld, draagt monogram ‘MJ’.
“Femme tenant la main sur son coeur”. Sculpture en bois monogrammée M.J.No longer availableDim. h 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#222Alexander ClarysPeriod: 1857 - 1920
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 300 / 500 -
#211
“Moeder en kind”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel.
#268
“Histoire de Henri IV”. Twee in leder gebonden delen. Parijs, 1765.
#79
“De Olewagen Sage”. Een reeks van vijf houtsneden, genummerd 11/210, gesigneerd en gedateerd 1936 buiten de plaat, ter illustratie van een verhaal van Hans Grimm. Uitgave Het Rad.
“De Olewagen Sage”. Suite de cinq gravures sur bois, numérotées 11/210, signées et datées 1938 hors planche, illustrant l’histoire de Hans Grimm. Ed. Het Rad.No longer availableDim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 50 / 80