Similar lots by type
-
#452
Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50/80 -
#514Daan ThulliezPeriod: 1902 - 1965
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Nu féminin". Techniques mixtes sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 100 x 57 cmEstimate: € 50/80 -
#328
Een kleine hangvitrine, versierd met sober inlegwerk. Omstreeks 1780.
Une petite vitrine murale, avec une décoration sobre en placage. +- 1780.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#302
“Hof van Busleyden te Mechelen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Hof van Busleyden à Malines". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 25/35 -
#259Jules Van AelPeriod: 1912 - 1997
“De familie”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
"La famille". Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#236
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee laden. Tijdperk Lodewijk XV.
Un buffet en chêne à deux portes avec moulures et deux tiroirs. Louis XV.No longer availableDim. b: 153 cmEstimate: € 300/500 -
#109
“Vaas met seringen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
"Vase et Lilas". Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#43
Drie verschillende kleine koekoeksklokjes.
Trois petites pendules coucou.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 15/20 -
#33
Een antieke kandelaar van vol messing. Barok.
Un chandelier antique en laiton. Baroque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 60/80 -
#41
Een lot van zes laat XVIIIe eeuwse borden van meerkleurig Frans aardewerk met diverse decors, grotendeels met betrekking tot de revolutie.
Un lot de six assiettes du XVIIIième siècle en faïence française polychrome avec des divers décors, en majorité relaté à la révolution.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#815Ferdinand SchirrenPeriod: 1872 - 1944
“Stilleven in interieur”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte dans un intérieur”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 25 cmEstimate: € 400/500 -
#51
Een klepkan van blauw en wit aardewerk met een tinnen klep en een decor van personages in een landschap. Gemerkt van De Roos. Eind XVIIIe eeuw.
Une verseuse en faïence blanche et bleue avec un clapet en étain, décor de personnages dans un paysage. Marque De Roos. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 120/200 -
#313La Tronche, Grenoble.
Een milieu-de-table van meerkleurig Frans aardewerk. Omstreeks 1780.
Un milieu-de-table en faïence française. +- 1780.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#49de Kat
“Winters zicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
“Paysage hivernal”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘41.No longer availableDim. 20 x 27 cmEstimate: € 30/50 -
#819Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#438
Twee miniatuur theepotjes en een schoteltje van Imariporselein. XVIIIe en XIXe eeuw.
Deux théières miniature et une coupelle en porcelaine Imari. XVIIIième et XIXième siècle.No longer availableDim. h: 7 & 8; Ø: 3,5 cmEstimate: € 100/120 -
#818Kagen
“Bergzicht met brug”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
“Vue de montagne au pont”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 30/50 -
#38
Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#64Jean-Pierre StemmerPeriod: 1876 - 1950
“Gorges du Tarn - Peyreleau”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
"Gorges du Tarn - Peyreleau". Aquarelle sur papier. Signé et daté '55.No longer availableDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 50/80 -
#689Gabby De Pauw
“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30/50 -
#294Karel de Posson
“Hoevelandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd .
"Vue fermière". Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 44 x 64 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#209
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300/400 -
#489Bernard CharoyPeriod: °1931
“Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.
"Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#451
Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 29 & 9 cmEstimate: € 40/60 -
#150
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et de rubis ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 700/800 -
#252
“Havenzicht”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Paulus.
"Vue sur le port". Techniques mixtes. Porte une signature: Paulus.No longer availableDim. 31 x 46 cmEstimate: € 100/180 -
#665
Een messingen luchtertje in de vorm van een wilde kastanjelaar.
Petit lustre en laiton en forme d’un châtaigner.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50/80 -
#701
Een lot Cantonporselein, bestaande uit twee kommen en twee borden.
Un lot d'objets en porcelaine de Canton, comprenant deux plats et deux assiettes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#587
Flesvaas met witte draak op blauwe achtergrond.
Un vase bouteille avec un dragon blanc sur fond bleu.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 160/180 -
#693
Een houten schildersmodel op staander.
Un mannequin articulable de dessinateur en bois. Sur support.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80/100 -
#273
Een houten regulateur.
Régulateur en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50/60 -
#163Goebel, Germany
Acht kerstbeeldjes van meerkleurig porselein, waarbij Maria, St. Jozef, de os en Jezus uit de reeks van M.I. Hummel. Allen gemerkt.
Huit statuettes de Noël en porcelaine polychrome, dont une Sainte-Marie, Saint-Joseph, le boeuf et Jésus. Font parties d'une série de M.I. Hummel. Portent tous une marque.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#114Gerard Cox
“Kempische Heide”. Pastel. Gesigneerd.
"La lande, Campines". Pastel. Signée.No longer availableDim. 48 x 57 cmEstimate: € 100/120