Other lots in this auction
-
#10Een lot van 2 Chinees porseleinen gemberpotten, famille jaune, met spelende kinderen in het decor.
A pair of 2 Chinese porcelain ginger jars, famille jaune, depicting playing children in the design. -
#18‘Spelende kindjes’, een beeldje van meerkleurig biscuit te gebruiken als vaasje. Draagt onderaan een merkteken.
'Playing children', a figurine made of multicolored biscuit porcelain that can be used as a small vase. Bears a mark on the bottom. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#21Burroughs“Burroughs Ten Key”, een vintage elektrische rekenmachine uit 1955, met originele afdekhoes en bijhorende rollen.
"Burroughs Ten Key", a vintage electric calculator from 1955, with original cover and accompanying rolls. -
#290Een inktstel en vloeipapierhouder van zwart marmer. De glazen inktpotjes zijn aanwezig maar hebben veel schade.
An inkwell and blotter holder made of black marble. The glass ink pots are present but heavily damaged. -
#315Een set van twee decoratieve bloemstillevens. Draagt handtekening, Verhees en onleesbaar.
A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable. -
#354Een lot van drie aardewerken bierkruiken.
A lot of three earthenware beer mugs. -
#26“Souvenir van den oorlog”, een lot van 3 boekjes met foto’s van de eerste wereldoorlog bestaande uit postkaarten van Ypres en Zeebrugge, en foto’s: L’Yser.
"Souvenir of the war", a lot of 3 booklets with photos of the first world war consisting of postcards from Ypres and Zeebrugge, and photos: L'Yser. -
#223Period: 1981‘Neufvilles’, een aquarel. Getekend, met opdracht ‘Ter herinnering aan uw huwelijk’, 27.2.’82.
'Neufvilles', a watercolor. Signed, with dedication 'In memory of your wedding', 27.2.'82. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#215Een koperen kruitbus waarvan de verdeelkop ontbreekt, James Dixon & sons.
A copper powder flask missing the dispenser head, James Dixon & Sons.

