Similar lots by type
-
#172Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400 / 460 -
#689Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150 / 200 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100 / 160 -
#614Goosens“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180 / 260 -
#244“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100 / 140 -
#719De VadderPaar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Jos Vergauwen“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60 / 100 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#562Van de Venne“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#684P.J. NeukensEen pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150 / 200 -
#692Anita Van Damme“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60 / 100 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#612“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#224Jan Keustermans“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#532Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#699‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120 / 200 -
#249“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 160 -
#232H. De Clerck“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180 / 240 -
#624“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#124P. Bayart“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee herstellingen.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée. Deux restaurations ont été effectuées.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#282L. Voets“Watermolen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Moulin à eau”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#413Val saint LambertEen Coupe van geslepen mauve kristal.
Une coupe en cristal mauve taillé.No longer availableDim. diameter: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#107Drie vintage handtassen van krokodillen- en slangenleder.
Trois sacs à main en cuire de serpent et crocodile.No longer availableEstimate: € 130 / 200 -
#21DresdenEen balustervaasje van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een slapende jongen.
Un vase balustre en porcelaine polychrome et dorure, décor peint à la main représentant un garçon endormi.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#795Twee mahoniehouten stoelen in Regencystijl, bekleed met rood fluweel.
Deux chaises en acajou, style Régence, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#104Apol‘Landschap met hoeves’. Aquarel, gesigneerd.
”Paysage avec des fermes”. Aquarelle, signée.No longer availableDim. H/ 46 l: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#44“Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#313Auguste Henri CarliEen moeder en kind van pijpaarde. Gesigneerd en genummerd.
Une mère et son enfant en terre. Signée et numérotée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#310Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#423Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25 / 40 -
#296Een sober tweedeursbuffet.
Un buffet à deux portes sobre.No longer availableDim. 116 x 133 x 52 cmEstimate: € 50 / 80

