Similar lots by type
-
#49Jan Jacob FelsPeriod: 1816 - 1883
“Zeilboten” & “Kustzicht”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
”Voiliers” et “ Vue sur la côte.” Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#684P.J. Neukens
Een pendant voorstellende een boerenpaar. Olieverf op paneel. gesigneerd.
Un couple de fermiers. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. H: 27 x 22 cmEstimate: € 150/200 -
#722Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994
‘Zicht op Steendorp’. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: 1979.
”Vue sur Steendorp”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. h 21 cm l 26,5 cmEstimate: € 100/160 -
#34Jean Jacques FoulonPeriod: 1923- 1980
“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Voilier.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#719De Vadder
Paar stillevens met vruchten en bloemen. Gesigneerd.
Natures mortes, fleurs et fruits. Signées.No longer availableDim. h: 29,5 l:19,5 cmEstimate: € 80/120 -
#699
‘Koppel in Herberg’. Olieverf op paneel.
”Couple à l’auberge”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 26 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#629Jos Vergauwen
“Hoeve”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 48,5 x 68 cmEstimate: € 60/100 -
#692Anita Van Damme
“Duinenzicht” & Meerzicht”. Twee schilderijen. Beide gesigneerd.
”Vue sur les dunes” & “Vue sur le lac”. Deux peintures, tout deux signées.No longer availableDim. 28 x 38 cm cmEstimate: € 60/100 -
#604Armand DandoyPeriod: 1834 - 1898
“Duinenzicht te Knokke”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur les dunes à Knokke”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 42 cmEstimate: € 180/240 -
#562Van de Venne
“Kliffen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘36.
”Falaises”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘36.No longer availableDim. 63 x 119 cmEstimate: € 80/120 -
#244
“Portret van een jonge dame”. Olieverf op doek op een paneeltje. Omstreeks 1900.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile sur petit panneau. +- 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/140 -
#612
“Man met honden”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Homme et chiens”. Huile sur panneau. Porte un monogramme.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#249
“Zittende burgervrouw met kanten kapje”. Olieverf. Olieverf op schilderskarton. Omstreeks 1880.
”Femme bourgeoise assise avec capuche en dentelle”. Huile sur carton. +- 1880.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#172
Een paar langwerpige olieverfschilderijen op doek met bloemenstillevens.
Quelques peintures oblong, huile sur toile, représentation de nature mortes, fleurs.No longer availableDim. 117 x 30 cmEstimate: € 400/460 -
#624
“Ruiters in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavaliers en automne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 56 cmEstimate: € 40/60 -
#222Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1916.
”Paysage de bouleaux”. Huile sur toile. Signée et datée 1916.No longer availableDim. 49 x 79 cmEstimate: € 150/200 -
#689
Een paar havenzichtjes, olieverf op paneel. Onduidelijk gesigneerd.
Quelques vues sur le port. Huile sur panneau, signature illisible.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 50/80 -
#632Fernand GrasmichelPeriod: °1937
“Zonnebloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘77.
”Tournesols”. Huile sur panneau. Signé et daté.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#602Christian Johann KrönerPeriod: 1838 - 1911
“Landschap met reeën”. Olieverf op doek. Gesigneerd. XIXe eeuw.
”Paysage aux chevreuils”. Huile sur toile. Signée. XIXième siècle.No longer availableDim. 24 x 33 cmEstimate: € 200/300 -
#224Jan Keustermans
“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Petit étang”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 63 x 77.5 cmEstimate: € 120/180 -
#232H. De Clerck
“Steiger”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Steiger”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 100/120 -
#589Joseph Van de RoyePeriod: 1861 - 1941
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘95.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘95.No longer availableDim. 80 x 63 cmEstimate: € 180/260 -
#532Jos Vergauwen
“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80/120 -
#614Goosens
“Stilleven met seringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, lilas”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#561
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met een famille rosedecor van personages. Onderaan gemerkt.
Une théière hexagonale en porcelaine de Chine avec des personnages en décor famille rose. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 55/75 -
#367Val St. Lambert
Een vaas en een drageoir van geslepen kleurloos en roze kristal. Beide gemerkt, genummerd op 75 stuks en gesigneerd “Xavier Crespo”. Met certificaten.
Un vase et un drageoir en cristal taillé incolore. Tout deux portent une marque et sont numérotés sur 75 pièces et portent la signature “Xavier Crespo”. Avec certificats.No longer availableDim. h: 22 cm (vaas)Estimate: € 60/100 -
#792
Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.
Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#626
Een console met twee niveaus in Engelse stijl.
Une console à deux niveaux de style anglais.No longer availableDim. 152 x 46 x 79 cmEstimate: € 300/500 -
#525
Een paar vazen van Imariporselein met een decor van bloemen.
Deux vases en porcelaine Imari, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h:Estimate: € 80/120 -
#638
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70/90 -
#5
Een lot van zes wollen tapijtjes.
Un lot comprenant six petits tapis en laine.No longer availableEstimate: € 60/70 -
#573Constant PeetPeriod: Borgerhout 1888 - Berchem 1966
“Herenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait d’homme”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55.5 x 42 cmEstimate: € 80/100 -
#276
Een eikenhouten tweedeursvitrinekast met gebogen kap. XIXe eeuw.
Une vitrine en chêne à deux portes. Corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableDim. 212 x 112 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#138
“De Sabijnse maagdenroof”. Een bronzen groep op arduinen voetstuk naar een werk van Jean de Boulogne.
Un groupe en bronze sur socle en pierre de taille d’après une oeuvre de Jean de Boulogne.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#586
Een verlengbare eikenhouten tafel met getorste poten in H-verbinding en versierd met gebeeldhouwde hoofdjes.
Une table à allonges en chêne avec des pieds torsadés à entretoise en H, décoration de têtes sculptées.No longer availableDim. 160 (300) x 100 cmEstimate: € 300/500 -
#657
Een achthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. Schilfer.
Un plat hexagonal en porcelaine de Chine avec un décor de paysage bleu et blanc.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 180/240