#747
Un lot de cinq carreaux de Delft aux décors différents dont quatre en bleu et un en mauve. Encadrés. XIXième siècle.No longer availableDim. 13 x 13 & 9 x 12 cmEstimate: € 50 / 60 -
#459Bruno CapacciPeriod: 1906 - 1996
”Chevaux”. Une lithographie. Signée et numérotée 12/99 hors planche.No longer availableDim. 75 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#105
#442Louis Belen
“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
#441
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
#543
Een grote Japanse cloisonné schotel. Tijdperk Mei-ji.
#763
#287
Een vaandelstok met koperen ornament. Omstreeks 1900.
Un bâton à drapeau avec ornement en cuivre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 197 cmEstimate: € 30 / 50 -
#348
Twee tabakspotten van meerkleurig porselein, waarbij één in de vorm van een visser bij een sloep en de andere van een man op een vrachtwagen. Gaaf. Begin XXe eeuw.
Deux pots à tabac en porcelaine polychrome, dont un en forme de pêcheur auprès d’une chaloupe, et l’autre en forme d’un homme sur un camion. Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#604
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Oepts ‘82’.
”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Porte la signature: ‘Oepts ‘82’.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#58
Twee hondjes in brons.
Deux petits chiens en bronze.No longer availableEstimate: € 60 / 80