#715“Kabuki-acteur met haan”. Houtsnede. Utagawa-school.
#880MärklinDrie goederenwagons zonder doos.
#198Paar vergulde kandelaars met 6 lichtpunten gedragen door indianen. Omstreeks 1880. Bevestiging van één lichtarm te herstellen.
Une paire de candélabres à six points lumineux portés par des indiens. +- 1880. Un bras nécessite une réparation.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 400 / 500 -
#253Een beeld op marmeren voet in de stijl van de klassieke oudheid.
#583Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
#277“Mignon organette”. Een vroeg XXe eeuws draaiorgel met ponsrollen.
#229“Damesportret Isabelle Meyers”. Olieverf op doek. Belgische school, begin XIXde eeuw.
”Portrait de femme Isabelle Meyers”. Huile sur toile. Ecole belge, début XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 89 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#343Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.
#752Een paar metalen luchters met zes armen.
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en in markies geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Bague en blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs taillés en marquise ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 5,88 gEstimate: € 800 / 1000