Similar lots by type
-
#299Period: 1905‘Zomers landschap’, olieverfstudie op karton. Onleesbaar getekend.
'Summer landscape', oil paint study on cardboard. Indecipherably signed. -
#594‘Twee paters’, olieverfstudie op paneel. Een impressionistisch werkje, niet getekend.
'Two monks', oil study on panel. An impressionistic piece, not signed. -
#488Een ringvormige Westerwald kruik, in Duits renaiscance stijl. Medio 1900.
A ring-shaped Westerwald jug, in German Renaissance style. Mid 1900s. -
#506Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted Oriental rug. -
#464Julien BalPeriod: 1922 - ....Een lot van 4 beschilderde wandtapijten met verschillende dieren gedecoreerd, gesigneerd Julien Bal.
A lot of 4 painted tapestries decorated with various animals, signed by Julien Bal. -
#459Manu De Mey‘Girl with ginger hair’, olieverf en houtskool op doek. Getekend Manu ‘21. Met titel en datering op de rug.
'Girl with ginger hair', oil paint and charcoal on canvas. Signed Manu '21. With title and date on the back. -
#547Een polychrome comptoiseklok. Gemerkt op de wijzerplaat A. Duclos.
A polychrome Comtoise clock. Marked on the dial A. Duclos. -
#255‘Winters landschap’, olieverf op doek. Een 19e eeuws genrewerkje, niet getekend.
'Winter landscape', oil on canvas. A 19th-century genre piece, not signed. -
#454Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972‘Storm op zee’, olieverf op doek. Getekend Door Boerewaard.
'Storm at Sea', oil on canvas. Signed by Boerewaard. -
#403Henry SchoutenPeriod: 1857 - 1927“Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.
"Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left. -
#158Leopold Muller“La Sambre - Terril du Gouffre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"The Sambre - Mine dump of the Gouffre". Oil on canvas. Signed and dated 1925. -
#242Hubert HenrardPeriod: 1882‘Grazende koe’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, gesigneerd.
'Grazing cow', oil on canvas. A 19th-century piece, signed. -
#290‘Winters landschap’ en ‘Marines’. Een lot van drie olieverfschilderijtjes op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.
"Winter landscape" and "seascapes". A lot of three oil paintings on panel. From the 19th century. Signed. -
#237Een zilveren schaaltje met opschrift: Mary et Lolite Noël 1969, A925 gemerkt, met centraal een zilveren munt: Leopold II Roi Des Belges, 1869.AR47
A silver dish with inscription: Mary et Lolite Noël 1969, marked A925, featuring a central silver coin: Leopold II Roi Des Belges, 1869. AR47. -
#163Period: 1933“Boszicht met kabbelend beekje”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, onleesbaar gesigneerd, gedateerd 1933. Het doek op 2 plaatsen hersteld, kleine schade aan de kader.
"Forest View with Babbling Brook", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed illegibly, dated 1933. The canvas restored in 2 places, minor damage to the frame. -
#458L. De ClercqEen vrouwencorpus van witte steen. Met zwart marmeren sokkeltje. Gesigneerd.
A female figure in white stone. With a black marble base. Signed. -
#546Een handgeknoopt oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#509Jacobus Johannes DoeserPeriod: 1884-1970‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend Doeser
'Flower vase', oil on canvas. Signed Doeser. -
#155John Roberts & CoEen set van 4 George III kandelaars met losse bobeches, gemerkt John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) met jaarletters P, 1807, en S, 1808. Verzwaarde voet.S70
A set of 4 George III candlesticks with detachable bobeches, marked John Roberts & Co, Sheffield (1805-1814) with assay marks P, 1807, and S, 1808. Weighted base. Estimate: $70. -
#510Een handgeknoopt oosterse loper, gemeng zijde en wol.
A hand-knotted Oriental runner, mixed silk and wool. -
#508Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.
'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'. -
#359Gerrit Lakmaaker‘Abstracte compositie’, gemengde techniek van hoogdruk, acryl en potlood op papier. Getekend Lakmaaker 1990, nr. 16 uit een oplage van 25 exemplaren.
'Abstract composition', mixed media of relief printing, acrylic, and pencil on paper. Signed Lakmaaker 1990, number 16 out of an edition of 25 copies. -
#225Christus Pantocrator. Een 19e eeuws Russische icoon met koperen riza in een vitrinekistje.
Christ Pantocrator. A 19th-century Russian icon with a copper riza in a display case. -
#499Lucas Meersman‘Rood fabeldier’, een brutalistisch impasto oliverfschilderij op paneel. Getekend L. Meersman.
'Red mythical creature', a brutalist impasto oil painting on panel. Signed L. Meersman.
Other lots in this auction
-
#453Een lot van 11 grotere stukken koraal. Omvat verschillende soorten.
A lot of 11 larger pieces of coral. Includes various types. -
#522Joseph-Marie Le TournierPeriod: 1892-1972“Visserssloepen op het strand”. Aquarel getekend Joseph-Marie Le Tournier.
"Fishing boats on the beach". Watercolor by Joseph-Marie Le Tournier. -
#231Een lot van 14 kg oude tinnen borden, schalen en een terrine.
A lot of 14 kg of old pewter plates, bowls, and a tureen. -
#380Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van 1,66 ct. FVVS.
An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.66 ct. FVVS. -
#69Jozef De BruynPeriod: 1914 - 1999“Nature morte”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.
"Still life", a painting, oil on canvas, signed. -
#145Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlik gewicht van +- 0,20 ct. en bruine saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
A pair of 18kt yellow gold earrings set with diamonds totaling approximately 0.20 ct. and brown sapphires totaling approximately 0.44 ct. -
#175Een beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, met originele zak.
A beige Delvaux Liaison Trotteur Shoulder bag, with original dust bag. -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.51 ct. and diamonds totaling 0.32 ct. -
#103Christofle FranceEen vintage verzilverd metalen ijsemmer, onderaan gemerkt.
A vintage silver-plated metal ice bucket, marked at the bottom. -
#355Een handgeknoopt Oosters tapijt.
A hand-knotted oriental carpet. -
#320Een 18 kt geelgouden trouwring.
An 18 kt yellow gold wedding ring. -
#342Pat AndreaPeriod: 1942 - ....“Zomeravondtraining”, een litho uit 1970, gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 137/190.
"Summer evening training", a lithograph from 1970, signed and numbered outside the plate: 137/190.

