#426Een notenhouten wandrekje in vijf niveaus.
#741Een bronzen struisvogel met een kokosnoot als lijf.
Une alliance américaine en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,08 ct.No longer availableDim. 2,38 gEstimate: € 600 / 700 -
#194Henri De Beul“Herderin met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1890.
”Bergère et moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1890.No longer availableDim. 44 x 63 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#585Een armstoel en twee bijzetstoelen in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met fluweel.
#543KartellEen designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.
Une lampe design en plexi, modèle ‘Bougie’, d’après Flaviani.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298Walt Disney ProductionSneeuwwitje en zes dwergen, evenals twee keer Mickey Mouse.
#129M. Van den Bempt“Visser in een bosrijke omgeving”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pêcheur dans un environnement boisé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128“Pierrot met poedel”. Een bronzen beeld naar een werk van Barye.
#708Val Saint-LambertEen serie van zes cognacglazen met geslepen initialen. Onderaan gemerkt.
#871Een lot van drie oude passersets in gefineerde doosjes. Begin XXe eeuw.
Un lot de trois compas anciens dans des boîtes en bois de placage.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#54Jacques Van Rooten“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 100