Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een man.” Olieverf op doek. XIXde eeuw. Verschillende letsels.

“Portret van een man.” Olieverf op doek. XIXde eeuw. Verschillende letsels.

”Portrait d’un homme”. Huile sur toile. XIXème siècle. Plusieurs dégâts.
Dim. 77 x 63 cm
SKU: 2708190142.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #142
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #201

    Paar barokke engelen van gebeeldhouwd en deels gepolychromeerd hout. Omstreeks 1700.

    Une paire d’anges Baroques en bois sculpté partiellement polychrome. Vers 1700.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 1600 / 2000
  • #719

    Een salontafel in Lodewijk XVI-stijl met twee laden en twee uitschuifbare leggers onder het wit marmeren blad.

    Une table de salon style Louis XVI à deux tiroirs et deux rallonges sous la tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Geo Bernier
    Period: 1862 - 1918

    “Koeien in de wei”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.

    “Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #652

    Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.
    No longer available
    Dim. 92 x 135 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #846

    Een paar stoelen en een paar nachtkastjes van witgepatineerd hout met marmeren blaadjes in Lodewijk XVI-stijl.

    Une paire de chaises et une paire de tables de chevet en bois à patine blanche et tablettes en marbre style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #641

    “Ruiter te paard”. Een Japans bronzen beeld.

    ”Cavalier à cheval”. Une statue japonaise en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm l: 75 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #258

    Een set van drie glazen stolpen met twee porseleinen vaasjes en een Heilige Familie van biscuit.

    Un ensemble de trois cloches et deux vases en porcelaine et une Famille Sainte en biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #356

    Een eikenhouten salontafel.

    Une table de salon en chêne.
    No longer available
    Dim. 83 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #463

    Vier heiligenbeeldjes van Brussels porselein, bestaande uit twee Madonna’s met kind (één met kleine beschadiging), Sint Hubertus (restauratie) en Sint Rochus (kleine beschadiging). XIXe eeuw. We voegen er een Madonna van Scherpenheuvel van Duits porselein aan toe.

    Quatre statues de saints en porcelaine de Bruxelles, comprenant deux Vierges à l’Enfant ( une statue avec dégâts), Saint Hubert ( restauration), et Saint Roch (petit dégât). Nous ajoutons une Madone de Montaigu en porcelaine allemande.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #133
    Royal Dux

    Een art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art nouveau en porcelaine à décor naturaliste de feuillages et de fruits en relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #524

    “Clown met hoed”. Olieverf op doek. In de geest van Bernard Buffet.

    ”Clown et chapeau”. Huile sur toile. Dans l’esprit de Bernard Buffet.
    No longer available
    Dim. 69 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More