Other lots in this auction
-
#885Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#830Een aardewerken buis, beschilderd met een decor van een pauw in een park en gebruikt als paraplubak. Bijgevoegd vier oude wandelstokken.
Un tube en faïence, décoration d’un paon dans un parc peint, utilisation comme bac à parapluies.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 100 -
#856Een witgelakt rond ijzeren tafeltje. Bijgevoegd twee goudgepatineerde stoeltjes.
Une table ronde en fer laqué blanc. Nous ajoutons deux petites chaises à patine dorée.No longer availableDim. Ø: 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#294“Spaniël op een kussen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
”Epagneul sur coussin”. Huile sur panneau. XIXème siècle.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#169“Jongeling met kaars”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw.
”Jeune homme et bougie”. Huile sur toile. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 350 / 450 -
#710Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.
Une table ovale allongeable à pieds gainés.No longer availableDim. 110 x 90 cmEstimate: € 40 / 50 -
#447Een gefineerde pendule, versierd met marquetterie. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une pendule en bois de placage, décoration de marqueterie. XIXème siècle. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526AlamehEen handgeknoopt Perzisch wollen Gabbeh-loper.
Un couloir persan en laine nouée main Gabbeh.No longer availableDim. 87 x 348 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit onder glazen stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l’Enfant en biscuit blanc monochrome sous cloche en verre. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 70 -
#465Twee inktstellen van geel koper, waarbij één in Lodewijk XV-stijl.
Deux ensembles d’écriture en cuivre jaune, dont un de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#531Een fruithandelaar en een andere. Twee netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Un primeur et autre. Deux netsukes en ivoire sculptée et partiellement polychrome.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#155Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 800 / 1000

