Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.
F. A. Philippe (?)

“Portret van een Markies”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1841. Met kader uit de tijd. Kleine beschadiging.

“Portrait d’un Marquis”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1841. Avec encadrement d’époque. Petit dégât.
Dim. 60 x 50 cm
SKU: 1505180164.
Categories: doek, Schilderij, XIXe eeuw.
Auction day: 15 May 2018 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 250 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #184
    F. Vanderdonck

    “Kippen”. Een pendant, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gesigneerd 1890.

    “Poules”. Un pendant, huile sur panneau. Tout deux signés et datés 1980.
    No longer available
    Dim. 19 x 25 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #174
    E. Pirin

    “Moeder met kind aan een kippenhok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #606

    Een notenhouten toilettafel met vier laden en twee gedraaide handdoekrekjes aan de zijkanten. Slijtage.

    Coiffeuse en noyer ouvrant à quatre tiroirs et aux côtés munies de deux portes serviettes tournés. Usures.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #209
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #572

    “Compositie”. Gemengde techniek op paneel. Draagt een handtekening ‘Vostel’.

    “Composition”. Techniques mixtes sur panneau. Porte une signature ‘Vostel’.
    No longer available
    Dim. 24 x 59 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #587
    Chartier F.

    Een schouwpendule van zwart en groen marmer met een geëmailleerde wijzerplaat achter glas. Eind XIXe eeuw. Sleutel en slinger manco.

    Pendule de cheminée en marbre vert et noir à cadran émaillé sous verre. Fin du XIXe siècle. Clé et balancier manquent.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #788
    Henri Rottiers
    Period: 1880 - 1958

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 21 x 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #212

    Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.

    Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.
    No longer available
    Dim. 182 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #605

    Een mahoniehouten console met wit marmeren blad. Tijdperk Louis Philippe. Letsels.

    Console en acajou sculpté à tablette en marbre blanc. Epoque Louis-Philippe. Dégâts.
    No longer available
    Dim. 92 x 130 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #680

    “Naakt op stoel met wit doek”. Olieverf op doek. Geen signatuur.

    “Nu sur une chaise et toile blanche”. Huile sur toile. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #217

    Een eikenhouten vitrinekast met drie deuren. XIXe eeuw.

    Vitrine en chêne ouvrant à trois portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 280 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #196

    Een vitrinekast van gefineerd mahoniehout in Oostenrijkse Jugendstil. Boven de gevitreerde deur een compartiment met spiegel, getooid met een gallerijtje. Aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met ingelegde motieven van ivoor en fruithout. In de gordel een rechte en twee kwartronde laden, eveneens versierd met inlegwerk, dat doorloopt in het geheel. Eind XIXe eeuw. Herstelling aan de linker achterpoot.

    Vitrine aux étagères en placage d’acajou de style Jugendstil autrichien. Une porte vitrée surmontée d’un miroir avec une galerie et flanquée de deux portes pleines incrustés d’ivoire et de bois fruitier. En ceinture un tiroir droit et deux en quart de rond, également incrustés. Fin du XIXe siècle. Petite restauration au pied arrière à gauche.
    No longer available
    Dim. 183 x 142 x 36 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #595

    Een Louis-Philippe commode van mahoniehoutfineer met drie grote en een kleine lade onder het roze marmeren blad.

    Commode en placage d’acajou ouvrant à trois grands et un petit tiroir. Tablette en marbre rose. France, époque rose.
    No longer available
    Dim. 104 x 120 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #598

    Een schouwpendule van zwart marmer met gegraveerde versieringen en details van groen marmer. We voegen er twee gelijkaardig gedecoreerde cassolettes aan toe. Eind XIXe eeuw. Met slinger, maar zonder sleutel.

    Pendule de cheminée en marbre noir aux décoration gravées eet aux détails en marbre vert. Nous ajoutons deux cassolettes assorties. Fin du XIXe siècle. Avec balancier mais sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #649
    Wim Flanders
    Period: °1943

    “Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.

    “Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.
    No longer available
    Dim. 25 x 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #793

    Een paar armstoelen van gebeeldhouwd en verguld hout, de bekleding van naaldwerk met een decor van koppels en bloemen. Tijdperk Lodewijk XVI. Zeer sletig.

    Paire de fauteuils en bois doré et sculpté. Recouverts de tapisserie à décors de fleurs et de couples romantiques. Epoque Louis XVI. Usés et en très mauvais état.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een sobere antieke eikenhouten kerkbank zonder leuning.

    Banc d’église ancienne. Sans dossier.
    No longer available
    Dim. b: 195 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #664
    Vic Verleyen

    “Ballerina’s”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Ballerines”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #792

    “Zich aankledende dame met hondje aan haar voeten”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    “Femme qui s’habille avec petit chien à ses pieds”. Huile sur panneau. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. 15 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #169
    Adrianus Cornelis Van Noort
    Period: 1914 - 2003

    “Zandvoort” & “Urk”. Twee schilderijtjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    “Zandvoort” & “Urk”. Deux peintures, huile sur panneau. Signés.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #31
    Lesy - Peellaert, Faubourg du sas-de-Gand

    Een barometer - thermometer van mahoniehoutfineer. Eerste helft XIXe eeuw. Slijtage.

    Baromètre-thermomètre en acajou. Première moitié du XIXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652
    L. Schellekens

    “Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.

    “Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #404

    “Rustende herder”. Bruine inkt op papier. Vroeg XIXe eeuw.

    “Berger au repos”. Encre brune sur papier. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 10 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #662
    Harry Elliot

    “Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux pommes”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 53 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #135

    Drie 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,54 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 0,26 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,54 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 0,26 ct.
    No longer available
    Dim. 7,35 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #58

    Een paar karaffen van geslepen rood glas.

    Paire de carafes en verre taillé rouge.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    “Putto met karretje”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt en een sierjardinière van meerkleurig porselein in de vorm van vier spelende kindjes.

    ”Putto et charrette”. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque en dessous. Jardinière en porcelaine polychrome représentant quatre enfants qui jouent.
    No longer available
    Dim. h. 22 1 24 c;
    Estimate: € 30 / 50
  • #399
    Wiskemann

    Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.

    Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #77

    Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.

    Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.
    No longer available
    Dim. h: 114 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #747

    Een paar verzilverde kandelaars.

    Une paire de chandeliers argentés.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #203

    Een schouwpendule, gedragen door een voorstelling van Chronos van donkergepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer en arduin op bronzen voetjes. Begin XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de cheminée, portée par Chronos en bronze patiné brun, sur un socle en marbre vert et pierre de taille sur pieds en bronze. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 1500 / 2000
  • #769

    Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.

    Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #666

    Een buffetkast met twee gemoulureerde deuren en twee grote en een kleine lade.

    Buffet à deux portes moulurées et deux grands et un petit tiroirs.
    No longer available
    Dim. 110 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #783

    Twee piëdestals en een vierkant bankje met rieten zit.

    Deux piédestaux et une banquette carrée aux sièges cannées.
    No longer available
    Dim. h: 45, 70 & 86 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #616

    Een trapzeziumvormige driedeursvitrine met drie paneeldeuren onderaan met vergulde trekkers. Binnenin een spiegel en drie glazen leggers. Bovenaan met verlichting en versierd met inlegwerk van parelmoer.

    Vitrine trapézoïde à trois portes pleines aux poignées dorées. A l’intérieur un miroir et trois tablettes en verre. Le dessus éclairé et incrusté de nacre.
    No longer available
    Dim. h: 184 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #37

    Een zeshoekige Engelse halllantaarn van koper en glas.

    Lanterne de vestibule hexagonale anglaise en cuivre et verre.
    No longer available
    Dim. H. 85 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 15 & 16 mei 2018

De veiling is volledig - 805 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls beschikbaar op de downloads pagina.

15 May 2018 19:00
16 May 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 May 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More