#376
Een kleine, houten commode met 3 laden en marmeren blad.
#613
Een set van 2 vergulde houten Birmaanse monniken .
#593Val Saint Lambert
Een paar amberkleurige art deco vazen. Onderaan gemerkt.
#79Frans Van Genesen
“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120/200 -
#321
Een lot van vier Vlaams aardewerken spreukenborden.
#403
Een grote Chinese porseleinen dekselvaas. Famille rose decor.
#441
Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80/100 -
#383
Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.
#466
Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#116
Een grote koffer van eikenhouten met smeedijzeren monturen met gebogen deksel. XIXde eeuw.
#135Delvaux
Een Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
#426ALDO TURA
Een midcentury-modern bar-cart door Aldo Tura, Milano, Italy in gelakt geitenleder en verguld metaal.
A mid-century modern bar cart by Aldo Tura, Milano, Italy in lacquered goatskin and gilded metal.No longer availableDim. 74 x 82 x 40 cmEstimate: € 60/80