#656
Een modern vierkante bijzettafel met rieten tablet en onderblad.
#333
#396
Een Lodewijk XVI stijl tafeltje met gesculpteerde ornament in verguld kunstbrons.
#435
Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
#508
Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.
#596
Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#536Dagestan
Handgeknoopt wollen loper.
#222
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#139Ignace KennisPeriod: 1888 - 1973
“De Communiekantjes”. Olieverf op doek, gesigneerd.
#645
Een verzilverd metalen art deco coupe gemerkt Yarel.
A silver plated metal art deco coupe marked Yarel.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 45/55