#686
Een Nepalees wollen tapijt.
Un tapis en laine népalais.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#539Malo (?)
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#640
Een met inlegwerk versierde commode met drie laden.
#173
#651
Een koperen klaroen van de Pakistaanse Special Forces Group.
#178Val St. Lambert
#303Steiff
#794
#738Val St. Lambert
Een vaas van kleurloos kristal met geribde motieven. Onderaan gemerkt.
Een paar kindjes van zandsteen.
#416
Une table triangulaire et une table d'appoint rectangulaire de style Louis XV et une table d'appoint rectangulaire avec un tiroir de style Louis XVI (petites lésions). Le tout en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#761
Lot de deux pots de gingembre et un vase de couvercles en porcelaine chinoise multicolore. Marqué sur le fond.No longer availableDim. h: 12.5 & 14.5 cmEstimate: € 35/50