Other lots in this auction
-
#279Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.
Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.No longer availableDim. h: 61 & 45 cmEstimate: € 40 / 50 -
#115Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,46 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,46 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 850 / 1000 -
#415Een 18 karaats geel gouden ring bezet met robijn, smaragd en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en vier kleine diamantjes.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de rubis, émeraudes et de saphirs baguettes ayant un poids total de ± 0,50 ct et de quatre petits diamants.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 150 / 250 -
#289Een lot van twaalf kristallen wijnglazen met gekleurde kelken. Vermoedelijk Val St. Lambert.
Un lot de douze verres à vin en cristal à calices en couleurs. Probablement Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#729Een lange Engelse salontafel op wieltjes met gevacheteerd blad.
Une table de salon longue anglaise sur roulettes et tablette en vachette.No longer availableDim. 120 x 49 cmEstimate: € 50 / 80 -
#570Een gefineerde eendeurskast in empirestijl met een lade onder het groen marmeren blad en versierd met bronsbeslag en imitatie bloemenmarquetterie.
Une armoire à une porte style Empire à tiroir en dessous de la tablette en marbre vert et montures en bronze, marqueterie floral.No longer availableDim. 134 x 80 x 40 cmEstimate: € 180 / 240 -
#646Poltromec, MilanDesign canapé “Oasis” van blauw en wit leder. Met chromen poten. Gemerkt met label. Goede staat. Ontwerp Daniel Landini en Andrea Manfredi.
Canapé design “Oasis” en cuir bleu et blanc. Pieds chromés. Marque et label. Bon état. Par Daniel Landini et Andrea Manfredi.No longer availableDim. 80 x 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#588Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#675Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#683Een art-deco hallustertje met glazen kap.
Un petit lustre de vestibule Art Déco, abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#767Een Zuid-Afrikaans houten helmmasker met stro.
Un masque-casque de l’Afrique du Sud en bois et paille.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#468Twee wasstempels en een fijn gesculpteerde vrouwenbuste van ivoor. Eén stempel met zilver.
Deux tampons en cire et un buste féminin en ivoire sculptée. Un tampon à finition en argent.No longer availableDim. h: 8 - 10 cmEstimate: € 80 / 120

