#416Een Edwardian armstoel, versierd met ingelegde biesjes.
#543KartellEen designlamp van plexiglas, model ‘Bourgie’ naar ontwerp van Flaviani.
Une lampe design en plexi, modèle ‘Bougie’, d’après Flaviani.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#724BeloutsjEen handgeknoopt Oosters wollen zadelkleed.
#197Mathieu Poncelet Le Jeune à DinantEen grote staande klok in eikenhouten kast met fraai gebeeldhouwde versieringen in Lodewijk XV-stijl. Het werk met een handgeschilderd dag-nachtmechanisme en met een tinnen wijzerplaat op een gedreven en gegraveerde messingen achtergrond. Maaslands werk, XIXde eeuw.
#53Een schouwpendule van meerkleurig en verguld Parijs’ porselein. Onderaan versierd met bloemen in hoogreliëf, bovenaan een voorstelling van aartsengel Azraël die een herder troost. Vermoedelijk Jacob Petit. XIXe eeuw. Kleine beschadiging aan één bloemetje. Zonder sleuteltje.
Une pendule de cheminée en porcelaine de Paris polychrome et dorée. Décoration au bas de fleurs en haut-relief, le dessus avec une représentation de l’ange Azraël qui console un berger. Probablement par Jacob Petit. XIXème siècle. Petit dégât sur une des fleurs. Sans clé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 300 / 400 -
#620LoeweEen LCD-televisie met schermdiagonaal van 101 cm. Met soundbar en op voet.
Une télévision LCD, 101 cm. Soundbar et sur pied.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 200 / 240 -
#840Drie kleine bijzettafeltjes van eikenhout, waarvan twee met een lade.
#127Riessner, Stellmacher & Kessel, Turn _ Teplitz, BohemiaEen art nouveau vaasje van meerkleurig porselein met een reliëfefdecor van bladeren op de buik en bloemen bovenaan. Onderaan gemerkt.
Un petit vase Art Nouveau en porcelaine polychrome, décor de feuilles en relief et fleurs au dessus. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75 / 100