Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.

“Portret van een verpleegster.” Ets, gedateerd 1916. Buiten de plaat gesigneerd.

”Portrait d’une infirmière”. Une eau-forte, datée 1916, signée hors planche.
Dim. 25 x 18 cm
SKU: 1911190409.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #409
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #88

    Een paar oude Afrikaanse speren.

    Une paire de lances africaines.
    No longer available
    Dim. l: 66 & 74 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #376

    Een rotan staander met een houten vogelkooi.

    Un support en rotin et une cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. 186 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #189
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.

    ”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 30,2 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #93

    Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.

    Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 33 & 39 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #14
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Stilleven met koper en fruit’. Olieverf op doek. Doek opnieuw op te spannen.

    ”Nature morte, cuivre et fruits”. Huile sur toile. Toile à resserrer.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #111

    Een map met circa 264 oude postkaarten.

    Une farde à cartes postales. +- 264 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 160
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #371

    Een verzilverd metalen bestek in bestekkoffer. Voor twaalf personen. Enkele stukken manco.

    Une ménagère et couverts en métal argenté pour douze convives. Quelques pièces manquantes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #17

    Een lot antiek messing, bestaande uit twee wijwatervaatjes, een kruisbeeld, een aquamanile en een olielamp.

    Un lot de laiton, comprenant deux bénitiers, un crucifix, une aquamanile et une lampe à huile.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 37 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #441

    Een lot geslepen kristal, bestaande uit een mauve en een paarse vaas op voet, een mauve inktpot en een kleurloze vaas met 835‰ zilveren montuur.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un vase mauve sur pied, un encrier mauve et un vase incolore à montures en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    “Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.

    “Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Panamarenko

    “Mankracht Vliegtuig”. Reproductie. Gesigneerd.

    ”Main d'oeuvre, avion”. Une reproduction. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More