Similar lots by type
-
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#96Design staanlamp met lichttubes.
Une lampe design à tubes lumineux.No longer availableDim. H. 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72“Portret van een burgervrouw”. Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd ‘87 binnen de plaat.
”Portrait d’une femme civile”. Une lithographie. Signée et datée ‘73.No longer availableDim. 114 x 76 cmEstimate: € 80 / 100 -
#423Twee verschillende albums met Liebig chromo’s.
Deux albums de chromos Liebig.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
Un miroir à encadrement en étain repoussé. Allemagne, +- 1800.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#159Labordus“Driemaster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Trois-mâts”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#252“Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.
”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#237Een piëdestal van opengewerkt aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en bloemen op blauwe fond.
Un piédestal en faïence ajourée, décoration d’animaux sur fond bleu.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 200 / 220 -
#194E. Pascal“Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.
”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#226Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800 -
#297Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een geisha in het decor. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Une paire de vases en faïence Satsuma, geisha dans le décor. Nous ajoutons un deuxième plus petit.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#83Een paar fijn gesculpteerde netsuké’s, waarbij één in de vorm van een Fo-hond en de andere in de vorm van een man met een drakenmasker. Beide gesigneerd.
Une paire de netsukes, dont un sous forme de chien Fô, l’autre sous forme d’homme à masque à dragon. Signés.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 120 / 180

