Similar lots by type
-
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#148Albasten tafelstuk in de vorm van een druiventros.
Une pièce de table en albâtre sous forme de grappe de raisins.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 35 / 50 -
#296Allix à Cenilly-Notre-dameEen staande klok met eikenhouten kast. Het werk met gedreven messingen voorstelling rond de wijzerplaat.
Horloge de vestibule à gaine en chêne. Mouvement en laiton repoussé autour du cadran.No longer availableDim. 205 x 43 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#308Een oud Russisch houten abacus.
Un ancien boulier russe.No longer availableDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800 -
#167Een grote Chinese snuffbottle van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor in de vorm van een man met een haan. Eind XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd. Met rapport.
Un grand flacon à priser chinois en ivoire polychrome sculptée sous forme d’un homme et d’un coq. Fin XIXème siècle. Signature à la base et avec certificat.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 260 / 280 -
#438Een barokke kerkkandelaar van gedreven messing met een voorstelling van het Lam Gods.
Un candélabre d’église en laiton repoussé, représentation de l’Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#419Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Bleek in het begijnhof”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Béguinage”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#336Een paar ronde bijzetkastjes van gefineerd mahoniehout met één lade en een zwart marmeren blad.
Une paire de petites armoires en bois de placage acajou à un tiroir et tablettes en marbre noir.No longer availableDim. H. 75 Ø 45 cmEstimate: € 420 / 480 -
#370Godin-Lemaire, LaekenEen gietijzeren kachel.
Un poêle en fonte.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#93Twee grote potten van Belgische steengoed met een blauw op grijs decor van vogels.
Deux grands pots en faïence belge, décor bleu sur gris d’oiseaux.No longer availableDim. h: 33 & 39 cmEstimate: € 30 / 50 -
#372Een lot van tien XVIIde en XVIIIde eeuwse gravures met heiligen.
Un lot de dix gravures du XVII et XVIIIème siècle.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 50 / 60

