Similar lots by type
-
#614
“Zicht op Keulen” & “Molenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Omstreeks 1900.
“Vue de Cologne” et “Moulin”. Huile sur panneau. Signé. Vers 1900.No longer availableDim. 20 x 29 cmEstimate: € 5à/80 -
#746
Een eikenhouten eendeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à une port en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#156
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Engelse stijl met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en acajou de style anglais, le bas à deux portes pleines sous deux tiroirs. Le dessus ajouré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 150/240 -
#742
Een miniatuur met een afbeelding van een paar met een hond. Olieverf.
Miniature représentant un couple avec leur chien. Huile.No longer availableDim. 13 x 10 cmEstimate: € 30/50 -
#719Delphine Blésin
Vier ovale tekeningen van bloemenranken. Potlood op papier. Allen gesigneerd en gedateerd. Einde XIXe eeuw.
Quatre dessins ovale aux guirlandes de fleurs. Crayon sur papier. Chaque pièce signée et datée. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40/50 -
#378
“Interieur met palmier en samovar”. Olieverf op doek.
“Intérieur aux palmier et samovar”. Huile sur toile.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#106
Een eikenhouten tweedeurskastje. XIXe eeuw.
Meuble à deux ports en chêne. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#694
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 160/200 -
#629
“Zeezicht”. Olieverf op paneel.
“Marine”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 160/200 -
#699
“Bergweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin en montagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#609Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#222
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#559
“Geabstraheerd figuur”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Figure abstraite”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 76 x 64 cmEstimate: € 120/180 -
#176
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een lade en bovenaan versierd met een rocaille. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir, le dessus orné d’une rocaille. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 500/800 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20/25 -
#146
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Engelse stijl met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. Einde XIXe eeuw.
Buffet en acajou de style anglais, le bas à deux portes pleines sous deux tiroirs. Le dessus ajouré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 150/240 -
#702
“Stadszicht”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Vue de ville”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 160/180 -
#734G. Schmoll, Paris
Een schouwpendule van albast en verguld koper, aan de zijkanten versierd met leeuwenkoppen en bovenaan een siercoupe, getooid met een putto. Het werk gemerkt en met slinger en sleutel. XIXe eeuw.
Pendule en albâtre et cuivre doré. Les côtés décorés de têtes de lion. Ornementée d’une coupe surmontée d’un putto. Le mouvement marqué et avec balancier et clé. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 240/300 -
#186
Een tweeledige vitrinekast in Napoléon III-stijl met boven- en onderaan één beglaasde deur. XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps, le dessus, comme le dessous ouvrant à une porte vitrées. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H 210 cmEstimate: € 400/600 -
#136
Een tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine en klosvormige hoekstijlen. XIXe eeuw.
Meuble à deux portes ouvrant à un tiroir en doucine. Montants se terminant en toupies. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 80/120 -
#741
Een achthoekig bord van Imariporselein. XVIIIde eeuw.
Assiette octogonale en porcelaine d’Imari. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 60/80 -
#739
Een lot tin, bestaande uit een chocoladekan, een theepotje, een peper-en zoutvaatje en een mosterdpot. XVIIIe & XIXe eeuw.
Lot d’étains comprenant une chocolatière, une théière, une poivrière et une salière et un moutardier. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#669
“Dame in kamerjas”. Acryl op board. Draagt handtekening.
“Dame au peignoir”. Acrylique sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#329R. Gilles
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1946.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1946.No longer availableDim. 58 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#472Félix Labisse
“Fiqua”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 42/165 buiten de plaat.
“Fiqua”. Lithographie signée et numérotée 42/165 hors planche.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#284C. Van Rekem
“Twee veenzichten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Deux vues des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 50 en 50 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#208
Een paar indrukwekkende vazen van Chinees porselein met een famille rosedecor van vogels. Restauratie aan één van de twee.
Paire de vases impressionnants en porcelaine de Chine à décor famille rose d’oiseaux. Un exemplaire réparé.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 2000/2200 -
#303
Een lot van zes kristallen bourgogneglazen. Drie met letsel aan de rand.
Suite de six verres à bourgogne en cristal. Trois aux petits éclats au bord.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#767
Een schildersezel van gesculpteerd hout in barokke stijl.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 460/500 -
#483Lesney “Matchbox”
Vijf schaalmodellen van eind de jaren ‘60. In zeer goede staat en in originele doosjes:- No.14 Iso Grifo.- No. 36 Opel Diplomat- No. 41 Ford GT- No. 46 Mercedes 300 SE coupé.- No. 52 B.R.M. Racing car.
Cinq voitures miniatures des années 60. En très bon état et dans les boîtes d’origine:- No.14 Iso Grifo.- No. 36 Opel Diplomat- No. 41 Ford GT- No. 46 Mercedes 300 SE coupé.- No. 52 B.R.M. Racing car.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#561Solia
Een aardewerken designvaas met een ontwerp van Jolanta Veziorna.
Vase design en faïence d’après un modèle de Jolanta Veziorna.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 75/90 -
#787
Twee diverse sokkeltjes, het ene in Lodewijk XVI-stijl met vergulde monturen, het andere in Engelse stijl met getorste zuiltjes en twee kleine laden.
Deux socles, l’un de style Louis XVI à montures dorées, l’autre de style anglais aux colonnettes torsadées et deux petits tiroirs.No longer availableDim. H. 87 & 76 cmEstimate: € 40/50 -
#634
“Abstracte voorstelling met twee figuren”. Olieverf op doek.
“Composition abstraite avec deux personnages”. Huile sur toile.No longer availableDim. 77 x 51 cmEstimate: € 160/200 -
#779
Een divers lot verzilverd metaal, bestaande uit schotels, kommen, lepeltjes, enz. We voegen er een vork, een citroenschaaltje en een servetring van zilver aan toe.
Lot de métal argenté comprenant des plats, des bols, des cuillères etc. Nous ajoutons une fourchette, un petit plat à citron et un rond de serviette en argent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/120