#335Een houten armchair met madras uitvoering gestoffeerd en gerestaureerd.
#398Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#378Kuifje. De blauwe Lotus in een licht blauwe porseleinen vaas.
#572Luc Goossens“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#687Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.
A pair of high English wooden candlestickx with brass top and textile shades. One tiny crack at a base.No longer availableDim. 78 x Ø28cmEstimate: € 80 / 100 -
#37Lot met 2 dozen diverse medailles en decoraties.
#419“Abstract met gekleurde stippen.” Gemengde techniek op board. Deense school.
“Abstract with colored dots.” Mixed technique on board. Danish school.No longer availableDim. 57 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een grote moderne salontafel met rieten tablet.
#364“Portret van een Cairn Terrier.” Gemengde techniek op papier. Draagt monogram H.B. Gedateerd 1908.
#332Een verzilverde kerkkandelaar .
Church candlestick, silver plated.No longer availableDim. 110 cmEstimate: € 80 / 100