#589Raoul Dufy“Mediterraans havenzicht”. Een litho op papier.
#404Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
#424Georges De Meerschman Sonja Rosalia Bauters“Geometrisch abstract”. Een lot van 3 schilderijen, gemengde techniek op papier. Duaal werk, dragen monogram, waarvan 2 gesigneerd op achterzijde. Bijgevoegd boekje.
#402“Rivier De IJssel met Kampen in het verschiet”. Een schilderij, aquarel op papier. Draagt monogram.
"River IJssel with Kampen in the distance". A painting, watercolor on paper. Bears monogram.No longer availableDim. 9 x 19cmEstimate: € 120 / 180 -
#294Leon Van Molders“Favori de Segelsem”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1913.
#459Jan CobbaertPeriod: 1909-1995“Abstract figuur”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd.
#72Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Naakt”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd
"Nude." A drawing, charcoal on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 59 x 49cmEstimate: € 100 / 200 -
#44Edgard PoppePeriod: 1883-1976‘Maritiem zicht’, houtskool op papier getekend Edgard Poppe en gedateerd 10-7-51.
#389Joo“Zittend naakt”. Een tekening met aquarel op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1985.
#2“Stilleven”. Een schilderij, aquarel op papier. Vermoedelijk gesigneerd “Crab D” En gedateerd 1946.
#194Salvador Dali“Le Vaisseau fantôme”. Een droge naald ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 101/145.
#184Salvador Dali“Le Jugement de Paris”. Een kleurenets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"The Judgment of Paris." A color etching on paper, signed at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 64 x 55cmEstimate: € 300 / 400 -
#392Boy Haerden“Naakte wezens”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Glas rechtsonder beschadigd.
"Naked beings." A painting, mixed media on paper. Shows slight water damage, frame with broken glass.No longer availableDim. 51 x 65cmEstimate: € 40 / 60 -
#4“Leopold III en Koningin Astrid”. Een paar ingekaderde prints op papier.
"Leopold III and Queen Astrid." A pair of framed prints on paper.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#394“Godendeemstering IV”. Een kleurenets op papier. Getiteld en buiten de plaat onleesbaar gesigneerd, genummerd 4/5.
#429Freule De Jonge“Dorpsgezicht”. Een schilderij, aquarel op papier. Achterzijde gesigneerd met opschrift, gedateerd 1911.
"Village View". A painting, watercolor on paper. Signed on the back with inscription, dated 1911.No longer availableDim. 37 x 29cmEstimate: € 120 / 180 -
#642“Filmstrip”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Filmstrip". Mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 75 x 100cmEstimate: € 40 / 60 -
#134Harry BuyckPeriod: 1928-2017“Liggende naakten”. Een paar tekeningen, houtskool op papier.
#449“Fuglei natligt landskab”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Monogram onderaan CHP, opschrift achteraan.
"Fuglei natlgt landskap". A painting, mixed media on paper. Monogram at the bottom CHP, inscription at the back.No longer availableDim. 64 x 52cmEstimate: € 700 / 900 -
#422Jules Marie CanneelPeriod: 1881 - 1953“Élégante”. Een tekening op papier, gemengde techniek. Draagt signatuur.
"The River Scheldt and Antwerp". An etching on paper, signed and numbered 66/100 outside the plate.No longer availableDim. 25 x 34,5cmEstimate: € 60 / 80
#617Een gesculpteerd houten masker. Ngbaka DRC.
#280Een lange parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot bezet met kleine briljantjes en een saffier van +- 1,10 ct.
#484“Man met hoed”. Een schilderij, olieverf op board. Toegeschreven aan Harry Buyck.
#439“Geabstraheerd portret” & “Abstract”. Een lot van twee schilderijen, gemengde techniek op papier.
"Abstract portrait" & "Abstract". A lot of two paintings, mixed media on paper.No longer availableDim. 53 x 42cmEstimate: € 300 / 500 -
#292HutschenreutherEen kobaltblauwe Hutschenreuther vaas met vergulde florale decoraties.
A cobalt blue Hutschenreuther vase with gilded floral decorations.No longer availableDim. h 50 x Ø 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#3Lladro‘All aboard’, een Lladro beeld, modelnr 07619 in originele verpakking.
#198Alwin Eichler“AEOL” Een Amerikaanse Harp Zither. Een houten snaarinstrument, binnen in gemerkt met label; A.Eichler Company. Medio 1900-1925.
#139Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949“Heidezicht bij storm.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#694Diverse Belgische niet gestempelde postzegels in 6 goed gevulde albums “Falzlos Album T” en enkele vellen postzegels. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.
Various Belgian unused postage stamps in 6 well-filled albums "Falzlos Album T" and some sheets of stamps. 2 x 1960-1974, 2 x 1975 - 1985, 1986-1990.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#300Een 18 kt witgouden stervormige hanger met ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.
#258Een set van 2 keramische hoofden, vermoedelijk van dezelfde kunstenaar, het blauwe hoofdje draagt een monogram achteraan.
A set of 2 ceramic heads, presumably by the same artist, the blue head bears a monogram on the back.No longer availableDim. h 47 x l 53 cmEstimate: € 80 / 120