#104José Olmos“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200 / 240 -
#583Een beeldje van Guanyin van gesculpteerd ivoor. Monoblock. Onderaan gemerkt. China, eerste kwart XXste eeuw.
Statuette de Guanyin en ivoire sculpté. Monoblock. Marque sous la base. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#478Een antieke pop met porseleinen hoofd. Grijsblauwe ogen, open mond. Oude kleding. Genummerd 301.
#655Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#293Twee bajonetten.
Deux baïonnettes.No longer availableDim. L. 50 cm & 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
Plat lobé en porcelaine du Japon à décor rouille de fleurs.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#19Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Uil”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Hibou”. Huile sur panneau. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#779Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
#362“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.
“Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#75Hermes, ParisEen zijden foulard in originele doos.
#536Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
#540TeslaEen oude radio in kunststof kast. Type 306U ‘Talisman’. Bouwjaar 1951.
Ancienne radio en plastique. Type 306U “Talisman”. Année 1951.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120