Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
Michel Hereman
Period: 1933 - 2000

“Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.

Créature post-apocalyptique . Une sculpture de faïence émaillée. Monogrammée.
Dim. h: 26 cm
SKU: 2306200718.
Categories: Aardewerk, Beeld.
Auction day: 24 June 2020 19:00
Catalogue #718
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Hereman

  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180

Other lots in this auction

  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #728
    Michel Hereman
    Period: 1933 - 2000

    “Post-apocalyptisch wezen”. Een beeld van turkooiskleurig keramiek. Gemonogrammeerd.

    Créature post-apocalyptique . Une sculpture de céramique turquoise. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 180
View all auction items ›

Veiling 23 & 24 Juni 2020

Deze veiling is volledig - 820 loten. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

23 June 2020 19:00
24 June 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 June 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More