Other lots by Hereman
-
#503Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 65 / 100 -
#511Michel Hereman“Post-demonisch wezen”. Een beeld van deels gepolychromeerd aardewerk. gemonogrammeerd.
“Etre post-démoniaque”. Une statue partiellement en faïence polychrome. Monogrammée.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65 / 100
Similar lots by type
-
#183Antoine Bofill“Pijprokende arbeider”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“ Ouvrier qui fume la pipe”. Une statue en bronze brun patiné. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 440 / 500 -
#221Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0 / 220 -
#209“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 3000 / 3200 -
#653Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6 / 70 -
#214A. Kirchheim“Madonna met kind”. Een gipsen beeld. Tijdperk art deco.
“Vierge à l’Enfant”. Une statue en plâtre. Art Déco.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 45 -
#147Potteau“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#161Billes“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje afgebroken en beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière a subie quelques dégâts.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#207“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160 / 180 -
#197Een bronzen beeld van een zittende olifant op een arduinen sokkel.
Une statue en bronze sur socle en pierre de taille représentant un éléphant assis.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 360 / 400 -
#233Een bronzen tuinbeeld in de vorm van een adelaar op een rots.
Une statue de jardin représentant un aigle sur un rocher.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 500 / 800 -
#710Een kleine commode van gefineerd hout met twee laden, versierd met inlegwerk en met een marmeren blad.
Une petite commode en placage avec deux tiroirs et une tablette de marbre. Décor incrusté.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#557“Afrikaanse man”. Een beeld van gesculpteerd groen marmer. Zimbabwe.
“Homme africain”. Une statue en marbre vert. Zimbabwe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300 / 500 -
#331“Valk”. Een beeld van meerkleurig biscuit. naar een ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt en genummerd op 1000 exemplaren. Kleine schade aan een nagel. Italiaans werk.
“Faucon”. Une statue en biscuit polychrome, d’après une oeuvre de Edoardo Tasca. Marque et numéro sur 1000 exemplaires. Petits dégâts. Oeuvre italienne.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#187Halfdan HertzbergPeriod: 1857 - 1890“Fluitende jongen”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Ontwerp naar aanleiding van de wereldtentoonstelling te Parijs in 1889.
“Garçon qui siffle”. Une statue en bronze patiné brun. Oeuvre en hommage de l’exposition mondiale de 1889 à Paris.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 750 / 1000 -
#167“Allegorische kinderfiguren.” Een paar bronzen. Naar Moreau.
“Enfants allégoriques”. Paire de sculptures en bronze d’après Moreau.No longer availableDim. h: 63 & 54 cmEstimate: € 150 / 200 -
#698Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#2Een lot beeldjes van brons en zamak. Twaalf stuks.
Un lot de douze statues en bronze et régule.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#658“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#223“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
“Nu baignant”. Une statue de jardin en bronze. Nous ajoutons un support en fer forgé.No longer availableDim. h: 119 cm (beeld)Estimate: € 400 / 600 -
#203“Koppel”. Een modern bronsen beeld.
“Couple”. Une statue moderne en bronze.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 360 / 420 -
#211“Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.
“Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300 / 400 -
#201Leon Grégoire“De hofmaking”. Een groep van bruingepatineerd brons op ronde arduinen voetstuk. Gesigneerd
“Courtiser”. Un groupe en bronze patiné brun sur socle en pierre de taille. Signé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 1900 / 2200
Other lots in this auction
-
#43Een paar kleine hoornvaasjes en een grotere van meerkleurig en verguld Brussels porselein.
Paire de petits cornets et un plus grand en porcelaine polychrome et dorée dite Vieux Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#229“Een paar herbergscènes”. Olieverf op doek. Een beschadiging.
“Scènes d’auberges”. Huile sur toile. Comporte des dégâts.No longer availableDim. 122 x 93 cmEstimate: € 200 / 300 -
#113Een siercoupe van meerkleurig aardewerk, versierd met een decor van bloemenranken en vlinders.
Une coupe en faïence polychrome, décor de papillons et fleurs.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#630Een notenhouten bureau met een vilten blad, vier kleine en twee grote laden en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel en vier paneeldeuren in de blokken. Slijtage.
Un bureau en noyer et tablette en feutre, quatre petits et deux grands tiroirs. A subit des dégâts.No longer availableDim. 115 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#479I. Everest“Een boerenmarkt in Bretagne”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1920.
“Un marché fermier en Bretagne”. Huile sur panneau. Signé et daté 1920.No longer availableDim. 23 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#276HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#434Een reeks van twaalf glazen van geslepen kleurloos kristal op een olijfgroene voet.
Une série de douze verres sur pied en cristal taillé incolore , le pied étant de couleur vert olive.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#119Richard Léon LeutenezPeriod: 1881 - 1963“Schrijvende man in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ecrivain”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#688Een karaf met zes glazen van geslepen kristal in verscheidene kleuren. Op presentatiespiegel.
Une carafe et six verres en cristal taillé en divers couleurs. Sur présentoir miroir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#329Theofiel De Bock“Landschap”. Olieverf op schildersboard. Draagt een handtekening.
“Paysage”. Huile sur carton. Porte une signature.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#128Twee aardewerken T’ang kandelaars. De ene blauw en de andere geel en groen geglazuurd.
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableDim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#336Comag Carpet Industries“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50 / 80

