Other lots by Hereman
Similar lots by type
-
#368Villeroy & Boch
Een bolle vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase à la forme en boule en faïence polychrome. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#151
Zeldzame Art - Deco vaas. Gemerkt BOCH. D. 1374.
Un vase Art Déco rare. Marque: BOCH. D. 1374.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 220/280 -
#187
“Naakt in jarretelles”. Een bronzen beeld.
”Nue en jarretelles”. Une statue en bronze.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 460/500 -
#295
“Man met bugel in de sneeuw”. Een meerkleurig beeldje van glaspasta.
”Un homme et clairon dans la neige”. Une statue en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/80 -
#161
“Classicistische voorstelling van een schrijver”. Een bronzen beeld op voetstuk van zwart marmer en hout.
”Représentation d’un écrivain classique”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir et bois.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 300/500 -
#578
Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/120 -
#202
Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000/1200 -
#197
“Mercurius”. Een bronzen beeld op een sokkel van roze marmer en brons, versierd met een reliëfdecor in een fries. Naar een werk van Jean de Bologne.
”Mercurius”. Une statue en bronze sur socle en marbre rose et bronze, décoration en relief dans une frise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 440/480 -
#65Cary Diller (?)
“Boerin met koeien”. Een groep van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Achteraan gesigneerd. Boerinnetje beschadigd.
“Fermière et vaches”. Un groupe en faïence blanche sur socle en bois. Marque a l’arrière. Fermière accidentée.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#567
“Eqyptische krijger”. Een groot bronzen beeld. Wapen manco.
”Guerrier égyptien”. Une grande statue en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 200/300 -
#475
Een paar olifanten van gesculpteerd jade op houten voetstukjes.
Une paire d’éléphants en jade sculpté sur socle en bois.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#157
Een zittende tijger van gepolychromeerd brons.
Un tigre assis en bronze polychrome.No longer availableDim. l: 21 cmEstimate: € 220/280 -
#111
“Huilend jongetje”. Een buste van terracotta.
”Petit garçon qui pleure”. Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 30 mEstimate: € 40/50 -
#648
Twee Chinese hoofdjes van terracotta.
Deux petites têtes en terre cuite de Chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 120/160 -
#158
Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800/1000 -
#577
“Japanse krijger te paard”. Een bronzen groep. Wapen manco.
”Guerrier japonais à cheval”. Un groupe en bronze. L’arme est manquante.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 300/400 -
#153
Een bronzen jardinière, gedragen door een classicistische waterdraagster.
Une jardinière en bronze portée par une porteuse d’eau classique.No longer availableDim. 76 cmEstimate: € 200/300 -
#204
Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.
Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 1500/1700 -
#1Keramis
Een aardewerken vaas met een gestileerd decor van een uil. Onderaan gemerkt.
Un vase en faïence avec un décor stylisé d’un hibou. Marque à la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/180 -
#439
Twee borden en een wandvaas van majolica. Eén met schilfer.
Deux assiettes et un vase mural en majolique. Dégât.No longer availableDim. Ø= 32 & 30; h: 25 cmEstimate: € 25/35 -
#375
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#819Marlborough.
Een koffieservies van meerkleurig porselein voor twaalf personen met een plantendecor. Twee kopjes manco.
Service à café en porcelaine polychrome pour douze personnes à décor végétal. Deux tasses manquent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#677
Drie beelden van gesculpteerd hout, waarbij twee in de vorm van een leeuwin met een welp en één in de vorm van een liggende leeuw. Eén oortje beschadigd.
Trois statues en bois sculpté, dont deux représentant une lionne et son lionceau et une représentant une lionne couchée. Une oreille est manquante.No longer availableDim. h: 32 & 25 cmEstimate: € 100/140 -
#163A. Bouny
Bronzen beeld van een Belgische soldaat uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd.
Une statue en bronze représentant un soldat le la première guerre mondiale. Signée.No longer availableEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#396
Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl, waarbij één met afwijkende bekleding.
Une série de quatre fauteuils, style Louis XV, dont une avec un revêtement différent des autres.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#113
Een paar kleurloos kristallen flacons met sterling zilveren stop. Engelse keuren.
Deux flacons en cristal incolore avec bouchons en argent Sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 120/150 -
#315
Het volledige werk van Guy de Maupassant met illustraties Julian Damazy. Ed. Ollendorff, Paris. 18 delen. Eind XIXe eeuw.
L’oeuvre complète de Guy de Maupassant avec des illustrations par Julian Damazy. Ed. Ollendorf, Paris. 18 volumes. Fin XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#147
Metalen boog. XIXde eeuw.
Un arc en métal. XIXième siècle.No longer availableDim. L. 86 cmEstimate: € 200/240 -
#33
Een schelp met een cameedecor van een vrouw, gemonteerd op een bronzen voetje.
Une coquille avec un décor en camée d’une femme, sur un socle en bronze.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#352Peeters
“Pratende dames aan een kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dames en conversation devant l’église”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#735
Een paar guéridons in Regency stijl.
Une paire de guéridons, style Régence.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#269Piet JacobsPeriod: °1934
“Zonnig landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964.
“Paysage ensoleillé”. Huile sur toile. Signée et datée 1964.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 60/100 -
#667Daum, Nancy
Een glazen vaas met een met zuur geëtst en rood gekleurd decor van vruchten en bladeren. Gemerkt op de voet.
Un vase en verre avec un décor fait à l’acide, rouge, représentant des fruits et des feuilles.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 120/200 -
#179Francois LamorinièrePeriod: 1828 - 1911
“Het naderende onweer in de omgeving van Oudenaarde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“L’approche de l’orage dans les environs d’Oudenaarde”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 250/350 -
#517
Twee onderdelen van een portaal van een hindoetempel. Meerkleurig en verguld hout, versierd met bloemen en tempelleeuwen.
Deux parties d’un portique d’un temple hindou. Polychrome, en bois doré, décoration de lions de temple et fleurs.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/200 -
#618
Een stenen wandfontein op voet met een putto met kruik op een schelpvormig bassin.
Fontaine murale en pierre sur piédouche au putto tenant une cruche sur bassin en forme de coquille.No longer availableDim. h: 148 cmEstimate: € 180/240