Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Postzegels. New Zealand. 47 x fiscaal e.a. Australië (Western Australia, Tasmania, Victoria, New South Wales, Queensland, tijdperk Queen Victoria x 977 st.). Afgestempeld, diverse letsels.

Postzegels. New Zealand. 47 x fiscaal e.a. Australië (Western Australia, Tasmania, Victoria, New South Wales, Queensland, tijdperk Queen Victoria x 977 st.). Afgestempeld, diverse letsels.

Timbres postes. Nouvelle Zeelande. 47 x timbres fiscaux, entre-autres Australie ( Est, Tasmanie, Victoire, New South Wales, Queensland, période Queen Victoria x 977 pièces.).
SKU: 2708190111.
Auction day: 27 August 2019 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #627

    Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.

    Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #545

    Een Afrikaans masker met kraaltjes, schelpjes en stro.

    Un masque africain à perles, coquillages et paille.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #803

    Een siervaas van gepolychromeerd porselein met een decor van rozenknoppen in reliëf. Vermoedelijk Oostenrijks.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome, décor de boutons de roses en relief. Probablement autrichien.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
  • #791
    Amphora, Austria

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome, décoration de deux jeunes filles qui jouent. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #81

    Gefrankeerde zegels van de hele wereld. Overwegend XIXde eeuw. Meer dan 1000 stuks.

    Timbres postes affranchis de toute la Terre. La plupart du XIXème siècle. Plus de 1000 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #828

    Een lot van drie oude verrekijkers, waarvan één in etui en twee afgewerkt met been.

    Un lot de trois paires de jumelles, dont une dans un étui et deux aux finitions en os.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #711

    Twee punch bowls van geslepen kristal. Met een tiental glazen.

    Deux grands bols à punch en cristal taillé et une dizaine de verres.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #616

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 322 x 255 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #556

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met bloemenvazen in het decor.

    Une carpette persane en laine nouée main, décor de vases à fleurs.
    No longer available
    Dim. 201 x 128 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #388

    Een paar vazen en drie diverse kandelaars van Vlaams aardewerk.

    Une paire de vases et trois candélabres en faïence flamande.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een notenhouten wandrekje in vijf niveaus.

    Une étagère en noyer à cinq niveaux.
    No longer available
    Dim. 113 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #323

    Een vaas van Booms glas, versierd met gouden motieven.

    Un vase en verre de Boom, décorations dorées.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More